Cserkészkézikönyv zombiapokalipszis esetére

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

2023.09.13 Di Canio

Jó film volt, vannak benne egészen jó poénok is. Szerencsére nem átlagos zombis bohóckodás. Horror vígjáték kedvelőknek kötelező darab.

Sajnálom, nálam még mindig a Zombieland az etalon. Egy kellemes kis vígjáték, néha belecsempészve egy kis morbid erotika, aki látta, tudja miről beszélek. Kikapcsol, és mosolyogtat, és ennél a filmnél nem is kell több.

2016.06.28 MMcFly2015

Annyit bánok, hogy egyedül néztem meg, és nem tartogattam egy laza haveros - sörözős napra. Társaságba biztos könnyesre röhögős film, egy agyament - szórakoztató zombifilm. Néhol már átesik a ló másik oldalára, ami kínos (pl.: zombival énekelnek közö... Több

2017.03.14 HercegPeter

Mindenkinek ajánlom, aki szeretne másfél órára kikapcsolódni. Jó poénok és sztori, persze a szereplőkből és a kivitelezésből (rengeteg apró baki) látszik, hogy nem egy százmilliókból összerakott produkció, de igazi negatívum nem található benne.

2019.10.18 HE7EDIK

Nem vagyok oda a zombis filmekért, de ez nagyon betalált. Fekete humor a javából, csak ajánlani tudom!

2016.08.26 dulkap

A film erősen hullámzó színvonalat mutat be, a 'jó kis zombis vígjáték' és a 'nagyon gyenge erőlködés' között. Valóban vannak benne jó részek, ötletek és utalások, de gyakran csak próbál vicces és eredeti lenni. Sajnos a filmnek nincs hangulata és ny... Több

2017.11.20 Deku

Veszett ügy volt már rögtön az elejétől kezdve ami után csak ritka alkalmakkor ütötte fel a fejét egy-egy jobb pillanat. Emiatt nem tudom lehúzni a filmet a lefolyón. Egyszer meglehet nézni.

2019.01.14 Syracuse

Nem lesz klasszikus, de szórakoztató

Agyament, de hát mit várunk egy ilyentől? A hasonló filmeknél általában a kevés vér, vagy a bugyuta poénok jelenthetnek buktatót, de itt igazából egyik sem állt fenn. A Britney Spears jelenet kínosan kezdődött, de a végére még azon is tudtak javítani. Én egyedül néztem, de jobban ajánlom haverok és néhány sör társaságában. :D

2017.09.19 SzFa

Humorral teli horror film. Megéri megnézni, igazán szórakoztat, a film sokkal jobb mint a magyar cím, mert valjuk be nem túl bíztató. A vígjáték-horor kategóriának egy jó példája.

2015.10.31 MrBlond

Ötletes és redeti feldolgozása a zombi témának, ami megfelelő mennyiségű helyet hagy a komolytalankodásra. Ebben is rejlik a film igazi erőssége: egy nem túl eredeti toposzt dolgoz fel újszerűen és fogyaszthatóan.

2016.11.25 Borga

Mindenféle előzetes elvárás nélkül ültem le, hogy megnézzem ezt a filmet és nagyon pozitívan jöttem ki belőle, ugyanis remekül szórakoztam rajta, tele van szuper jó poénokkal a film.

2017.05.29 vivikejencikelara

Zseniális! Nagyon vicces. A macskás jelenet nagyon bennem maradt. A vége kicsit túlzottan happy endes lett, de különben nagyon jó film. Mindenkinek ajánlom aki nevetni akar.

2016.05.16 lexlutor

Nagyon színes, élő és telis tele van akcióval és poénokkal. Látszik, hogy fogyasztói piacra készült, komolyabb mondanivaló nélkül, tisztán csak szórakoztatási célokkal.

2016.01.24 doobie

A kisvárosi cserkészek gondjai egy pillanat alatt megsokszorozódnak. A karakterek aranyosak, kedvesek, kissé ugyan idealizáltak, de szerethetőek. Nem az első zombi komédia, de az egyik legjobb.