Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Az elveszett fiúk (1987)

The Lost Boys

Barthy   2015. 09. 01.

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.

Pumpu   2014. 12. 27.

Érdekes, hogy milyen filmekből lesznek kultfilmek, ez például sokak számára klasszikus meg legendás, de engem egyáltalán nem fogott meg. Tudom, hogy nem normális vámpír horrorként kell nézni, de a műfaj kifigurázásának szerintem gyenge volt, nem volt eléggé kidolgozott, inkább összecsapottnak tűnt.

tamas84   2014. 12. 02.

Nem volt rossz a film, a színészek lehetettek volna erősebbek, de egyébként nem egy rossz nyolcvanas évek B film, vagy paródia, vagy micsoda ez. Csak érteni kell, hogy horror-vígjátékról van szó, nem pedig horrorról, sem pedig vígjátékról, és hogy a dolgot a nyolcvanas évek filmes kultúrájának kontextusában kell nézni.

Kiefer Sutherland eredetileg csak a motoron viselte volna a fekete kesztyűjét, de egy sérülés miatt végig viselnie kellett.

(kázsé)

Edgar és Alan Frog neve Edgar Allan Poe-ra utal.

(kázsé)

Corey Haim elmondása szerint a filmben látható művérhez csillámport is kevertek.

(kázsé)

A filmet eredetileg Richard Donner producer rendezte volna, de végül ő inkább a Halálos fegyvert rendezte meg.

(kázsé)

Ez volt Corey Feldman és Corey Haim első filmje, amit számos további tinédzser film követett a nyolcvanas években.

(kázsé)

A "Michael" nevet közel 118 alkalommal mondják ki a film során.