Hellraiser

sabnock666   2018. 03. 15.

Kemény, nyers és néhol durva horror. Csak az nézze,akinek rendben van az idegrendszere. Barker jól megcsinálta, és sok hívet szerzett magának vele!

NorbiP   2017. 03. 10.

Nagy Clive Barker fan vagyok, olvastam több könyvét, pl. ezt is. Nagyon tetszett a filmbe, hogy hasonló érzéseket váltott ki, mint a maga a könyv. Nagyon jó, hogy maga Barker rendezte, mivel nagyon jól meg tudta valósítani a saját stílusát, írott szöveg helyett a képernyőn.

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Ez egy zseniális horror, akinek nem tetszik, az szerintem nem érti a lényegét. Elég elgondolkodtató, és van mondanivalója, tehát csak akkor állj neki, ha szereted az ilyesmit, de ha szereted, akkor mindenképpen nézd meg.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

A Pokolkeltő címen is ismertté vált film egy tökéletes alkotás, nálam kiérdemelte a maximális pontszámot. Igazi kultikus, ijesztgetős film, szuper az alaptörténet, viszont néha kissé gusztustalan.

A Hellraiser filmeknek, jelenleg már a Tizedik része jelent meg 2018 év elején!

(respect the movies)

A filmbeli Larry szerepében Andrew Robinson látható! Érdekesség a színésszel kapcsolatban, hogy három olyan horrorfilmben is szerepelt, ahol a gonosz karakterek idővel horrorikonok lettek (Gyerekjáték 3, Pumpkinhead 2 és a Hellraiser)!

(respect the movies)

Magyarországon a VHS-korszakban a filmet, Kísértetház címen adták ki!