Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Hellraiser III: Pokol a földön (1992)

Hellraiser III: Hell on Earth

Hellraiser III: Pokol a földön

Kevin Bernhardt
Terry Farrell
Paula Marshall
Doug Bradley

Sabnock Sanatory   2018. 08. 27.

Érdekesen alakították a kenobiták történetét ebben a részben. Nagyon korrekt kis filmet hoztak össze, és Tűfej is zseniális a maga nemében. Egy igazán kellemes horror a korai kilencvenes évekből. Van története, és megborzongtatja az embert rendesen. A Motörhead is jól headbangel a filmben.

respect the movies   2018. 07. 09.

Egy klasszikus trilógia

Szerintem is egy egész jó harmadik rész tudtak összehozni. Az első Hellraiser film része lett a horrorfilmek történelmének, méghozzá szerintem teljes joggal. A második rész szintén egy egész korrekt alkotás lett, számomra leginkább az ötletek terén t... teljes kritika»

esfworld   2016. 01. 13.

Az előző két rész remek lezáródarabja (a 4. kibővíti az eddigieket), megtudhatjuk, hogy kicsoda Pinhead. A Motörhead zseniális zenéje klasszikussá vált, egy szóval minden tekintetben jó és érdekes témákat feszeget, aki az előző kettőt látta és bejött neki az nem fog csalódni ebben a részben sem, mert nagyon jó!

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Ez a rész is ugyanúgy tetszett, mint az első kettő külön kiemelem az egyedi cenobitákat, amelyek közül CD lett a kedvencem. Elég hatásos és mégjobban megismerhetjük Tűfej múltját.

A harmadik Hellraiser film forgatásában Clive Barker semmilyen formában nem vett részt, helyette a szintén azonos évben megjelent Kampókéz című film forgatásánál segített be! Ami szintén az ő története alapján készült!

(respect the movies)

Egyes információk szerint a film rendezését felajánlották Peter Jacksonnak is!

(respect the movies)