Hellraiser: Hellworld

Chelsea, Allison, Derrick és Mike barátjuk halála miatt szomorú: Adam egy bizarr internetes horrorjáték, a Hellworld miatt lett öngyilkos. Barátjuk Jake őket hibáztatja, mivel nem segítettek Adamnek kiszállni, amikor nyilvánvaló volt a környezet számára, hogy a fiú nem… Több

Rendező: Rick Bota
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Románia
Premier: 2005.09.06.
Több

2023.08.03 Jocpappa

Nem bírom már tovább... Ha még egy látomást végig kell szenvednem, feladom. Egyszerűen nem bírom, annyira sz*r. Unalmas, semmitmondó, teljesen értelmetlen, hülyeség, béna, gagyi, a 4. rész óta csak szenvedünk. 4 filmet szenvedtem át teljesen feleslegesen, és még hátravan kettő mégsz*rabb. Mindjárt elsírom magam.

2022.12.19 Kóborló

a nap véleménye

Az ötlet új, de a minőség továbbra is kritikán aluli

A 2022-es év elején láttam, hogy új Hellraiser film érkezik, és én balga módján úgy éreztem, hogy az új film előtt illő lenne előtte végigvenni a korábbi epizódokat ebből a horrorfrencsájzból. Ekkor még nem gondoltam, hogy ez ennyire idegtépő lesz, u... Teljes kritika

2018.10.25 pi

A legrosszabb eddig, érdemes elkerülni.

2021.08.17 avatar123

Szörnyű mitt tettek a Hellraiser filmekkel, az eredeti ütős volt, de ez... gyalázat, olyannyira, hogy Bradley már nem is játszotta Pinhead-et tovább.

Ezt a részt is egyből dvd-re készítették, mozis bemutatása nem volt.Szerző: Kóborló

A film forgatásaival már 2002 decemberében elkészültek, de csak 2005 szeptemberében mutatták be a filmet.Szerző: Kóborló

Egyszerre készítették ezt a részt és a korábbi, Hellraiser: Halálos című hetedik részt. Mindkét filmet Romániában forgatták.Szerző: Kóborló