Végső állomás 3.

Végső állomás 3.

Final Destination 3

Wendy egy nap megálmodja saját és barátai halálát: álmában egy hullámvasúton ülnek, amely kisiklik, és mindannyian szörnyethalnak. Mikor az álom úgy tűnik, valósággá válik, Wendynek van annyi lélekjelenléte, hogy közbelépjen, és megakadályozza a tragédiát. A Halál azonban kérlelhetetlen:… Több

Forgatókönyvíró: Jeffrey Reddick
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2006.11.21.
Több

2024.02.14 Schumy1

Az ötletek jók, de már kezd a sztori laposodni.

Hányfajta módon is lehet meghalni??? Rengeteg, de néha már ez is kissé lapos és unalmas. Néhol már kissé vicces, de attól persze horror és ajánlott, de nem a kedvencem.

2017.04.18 indingo

Az első részekhez képest közepesre sikeredett. sajnos a részek előrehaladtával esett a színvonal. Sajnos az eredeti alapötletből már nem lehet megélni.

2022.07.06 BRANTON

Lám, lám, hullámvasút!

James Wong indította útjára a franchiset, majd 2006-ban visszatért csapatával, hogy megrendezze az immáron harmadik részt. Ez az epizód ugyan még nem sikerült olyan rosszul, mint a negyedik rész, de messze nem tudott annyira kreatív és friss élményül... Teljes kritika

2017.09.13 Deku

Frenetikus kis időtöltést tud biztosítani bármely korosztály számára. Szerintem ennél jobban ezt a koncepciót bizony már nem tudták volna átadni nekünk. Szerintem legalábbis kihoztak belőle mindent.

117,7 millió dollár összbevételt produkált a film.Szerző: LionelMessi10

25 millió dollár költségvetésű film.Szerző: LionelMessi10

A hullámvasutat egy éjszaka 26 alkalommal indították el a forgatás kedvéért.Szerző: kázsé

A film vége felé látható vonat száma 081. Az első filmben a repülőgép száma 180.Szerző: kázsé