Végső állomás 3. (2006)

Final Destination 3

belavagyok   2020. 10. 03.

Nem hiszem, hogy a készítők hittek ekkor asikerben. Ez a rész sajnos már gyengébb, mint a korábbiak, nem annyira komoly.

indingo   2017. 04. 18.

Az első részekhez képest közepesre sikeredett. sajnos a részek előrehaladtával esett a színvonal. Sajnos az eredeti alapötletből már nem lehet megélni.

Deku   2017. 09. 13.

Frenetikus kis időtöltést tud biztosítani bármely korosztály számára. Szerintem ennél jobban ezt a koncepciót bizony már nem tudták volna átadni nekünk. Szerintem legalábbis kihoztak belőle mindent.

dailyfilmsan   2018. 12. 08.

Fúúú hát minden egyes rész után kis csalódottság ér. Olyan mintha folyamatos butításokon esne át film mert a nézőközönség igényli a szájbarágást és az egyszerűséget. Az előző részekkel ellentétben itt nem voltak annyira kivehetőek a jelek és a láto... több»

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Hányfajta módon is lehet meghalni??? Rengeteg, de néha már ez is kissé lapos és unalmas. Néhol már kissé vicces, de attól persze horror és ajánlott, de nem a kedvencem.

Szilonka   2017. 10. 17.

Nekem már sok volt ez a harmadik rész, mert teljesen ki lett figurázva az egész, nem lehet komolyan venni. A második rész után meg kellett volna állnia a készítőnek.

VvV   2018. 11. 29.

Elmúlt a varázs. Már átestek a ló túloldalára. Nem köt le és nem szórakoztat.

117,7 millió dollár összbevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

25 millió dollár költségvetésű film.

(LionelMessi10)

A hullámvasutat egy éjszaka 26 alkalommal indították el a forgatás kedvéért.

(kázsé)

A film vége felé látható vonat száma 081. Az első filmben a repülőgép száma 180.

(kázsé)

Ashlyn és Ashley a "Love Rollercoaster", azaz "Szerelem hullámvasút" c. számot hallgatják a szoláriumban.

(kázsé)

A film címének japán fordítása "Végső hullámvasút" volt.

(kázsé)

Ahogy a sorozat két előző darabjánál is, az utolsó jelenetet többször újra kellett venni, mivel a tesztközönség nem fogadta jól a végét.

(kázsé)

Kris Lemche két napig tanulta, hogy kell targoncát vezetni.