Végső állomás (2000)

Final Destination

indingo   2017. 04. 18.

Egy korszakalkotó film. 15 éve körülbelül tök véletlenül akadtam rá és ott ragadtam. Maga az alapötlet nagyon bejött. Ebben az első részben még nem annyira a paródia volt a cél, mint a következőkben.

Deku   2017. 07. 17.

Nagyon tetszenek ezek a film darabok, igazán véres és darabolós volt. Bár a sorozat részei egyre inkább egy kaptafára készültek de itt még igazán új volt és szórakoztató.

Norbi   2018. 07. 24.

Mérföldkő a filmes világban. Nagyon nagyon kreatív ötlet, szuperül kivételezve. Nem vagyok horror film rajongó, de tényleg felejthetetlen élményeket nyújtott.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Valóban előre meg van írva a sorsunk? Ki lehet játszani a halált? Érdekes kérdéseket vet fel a film. Ütős kezdés és izgalmas folytatás jellemzi a filmet, ajánlós.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Talán az összes részt láttam. Jó a története, itt a látvány is a helyén van. Ahogy indul, hogy veszekednek a reptéren a háttérben meg felrobban a repülő zseniális.

112,9 millió dollár a film által hozott bevétel.

(LionelMessi10 )

23 millió dollárból készítették a filmet.

(LionelMessi10 )

A nyitó jelenetben Alexnek (Devon Sawa) úgy kellett tennie mintha aludna. A színésznő valójában elaludt a forgatás ideje alatt.

(SódóGA )