Végső állomás (2000)

Final Destination

indingo   2017. 04. 18.

Egy korszakalkotó film. 15 éve körülbelül tök véletlenül akadtam rá és ott ragadtam. Maga az alapötlet nagyon bejött. Ebben az első részben még nem annyira a paródia volt a cél, mint a következőkben.

Deku   2017. 07. 17.

Nagyon tetszenek ezek a film darabok, igazán véres és darabolós volt. Bár a sorozat részei egyre inkább egy kaptafára készültek de itt még igazán új volt és szórakoztató.

dailyfilmsan   2018. 10. 28.

Felvet néhány kérdést ez a film de mégis izgalmas volt. Igaz megkérdezném hogy miért pont 1 srác láthatta előre az összes borzalmat? A halál unalmas volt a napi rutin gondolta játszik egyet az emberekkel vagy miért? A mélypont a ravatalozóban ért engem ahol a fekete ogre elmagyarázta hogy a halál játékába belenyúltak és hogy eljön értük ugyan úgy... az okfejtés közben pedig a halott nagyon elemében lehetett mert mocorgott szuszogott és járt a szeme. xD ez az egy kis baki bearanyozta a film nézését. Amúgy tökre tűrhető film és amint már mondtam izgalmas is.

Norbi   2018. 07. 24.

Mérföldkő a filmes világban. Nagyon nagyon kreatív ötlet, szuperül kivételezve. Nem vagyok horror film rajongó, de tényleg felejthetetlen élményeket nyújtott.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Valóban előre meg van írva a sorsunk? Ki lehet játszani a halált? Érdekes kérdéseket vet fel a film. Ütős kezdés és izgalmas folytatás jellemzi a filmet, ajánlós.

112,9 millió dollár a film által hozott bevétel.

(LionelMessi10)

23 millió dollárból készítették a filmet.

(LionelMessi10)

A nyitó jelenetben Alexnek (Devon Sawa) úgy kellett tennie mintha aludna. A színésznő valójában elaludt a forgatás ideje alatt.

(SódóGA)