Végső állomás 5.

Végső állomás 5.

Final Destination 5
Bibabac

A sors ismét lecsap, a halált ezúttal sem lehet kikerülni. Hiába menti meg a férfi a munkások életét váratlan látomásának köszönhetően, a halál nem pihen, és minden áron véghezviszi előre kieszelt tervét. Az életben maradt munkások menekülhetnek, azonban a rájuk váró végzet utoléri őket, és… Több

Forgatókönyvíró: Jeffrey Reddick
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Hongkong, Szingapúr
Premier (HU): 2011.09.08.
Több

2024.01.04 Jocpappa

10/6

Ez a rész az egyik legostobább, de ez a kedvencem mind közül. Baró kis széria volt ez. Remélem, hamarosan jön a hatodik.

2017.04.18 indingo

A baj hogy teljeses paródia lett ebből a sorozatból és csak a részek halmozása a cél a abszurdabbnál abszurdabb halálesetekkel. Kár érte, pedig bírtam a filmet.

Na ez már csak a bevételről szól...unalmas, sablonos, és eléggé lapos. Ezerszer lerágott csont, nem is értem ezt a részt miért csinálták? Az első részeket már itt csak megerőszakolták.Sajnálom.

2022.07.07 BRANTON

A halál hídja hív

2011-ben eljött az ötödik Végső állomás film, melyet Steven Quale hozott el nekünk. Az a Steven Quale, aki a nagyszerű James Cameron keze alatt dolgozott. Annyiban tehát biztosak lehetünk, hogy a film nem fog rosszul kinézni. Ez be is bizonyosodik. I... Teljes kritika

2017.10.22 Deku

Mindenképpen a helyükön voltak azok a dolgok amik az ilyen filmeket naggyá teszik. Nagyon remek film lett. Én személy szerint oda voltam érte teljesen. Nagyon jól hozták össze a történetet a karakterekkel és ettől nekem nagyon hangulatos lett.

157,9 millió dollár az összbevétele a filmnek.Szerző: LionelMessi10

A film 40 millió dollárból készült.Szerző: LionelMessi10

Ebben a filmben van a leghosszabb "nyitókatasztrófa" az összes Végső állomás-film közül.Szerző: kázsé

Ez a harmadik film a sorozatban, amiben a férfi főszereplőnek vannak látomásai.Szerző: kázsé