Végső állomás 5. (2011)

Final Destination 5

belavagyok   2020. 10. 03.

Sok volt már a szériának ez az ötödik rész. Eléggé elfáradt a történet a végére, pedig milyen jól indult. Egyszer nézhetős darab.

indingo   2017. 04. 18.

A baj hogy teljeses paródia lett ebből a sorozatból és csak a részek halmozása a cél a abszurdabbnál abszurdabb halálesetekkel. Kár érte, pedig bírtam a filmet.

Deku   2017. 10. 22.

Mindenképpen a helyükön voltak azok a dolgok amik az ilyen filmeket naggyá teszik. Nagyon remek film lett. Én személy szerint oda voltam érte teljesen. Nagyon jól hozták össze a történetet a karakterekkel és ettől nekem nagyon hangulatos lett.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 24.

Na ez már csak a bevételről szól...unalmas, sablonos, és eléggé lapos. Ezerszer lerágott csont, nem is értem ezt a részt miért csinálták? Az első részeket már itt csak megerőszakolták.Sajnálom.

dailyfilmsan   2019. 01. 09.

Egyenesági romlás. Az első rész még jó volt és új de az 5. nekifutás már nagon gyenge és érthetetlen és az összekapcsolás az első résszel is nevetséges. A halálok is értelmetlenek és irreálisak. Nem tetszett ez a halálkijátszás új technika sem. Simá... több»

VvV   2018. 11. 29.

Már a sokadik bőrt húzták le róla. Nagyon átlagos lett, holott ezeknek a filmeknek korábban mindig volt egy varázsa.

Timcsi   2016. 06. 21.

Ez talán a leggyengébb az összes film közül, de van valami "báj" minden részbe.

157,9 millió dollár az összbevétele a filmnek.

(LionelMessi10)

A film 40 millió dollárból készült.

(LionelMessi10)

Ebben a filmben van a leghosszabb "nyitókatasztrófa" az összes Végső állomás-film közül.

(kázsé)

Ez a harmadik film a sorozatban, amiben a férfi főszereplőnek vannak látomásai.

(kázsé)

Az első film a sorozatban, amit IMAX formátumban is bemutattak.