Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Végső állomás 5. (2011)

Final Destination 5

kristoftoth21   2019. 01. 16.

Elmegy

Az alapkoncepció nagyon jó volt az első részben. Most ugyanez csak ötödször, érdekes de semmi újat nem mutat. Egyszer végig lehet nézni az egész az sorozatot, így ezt a filmet is, jó szórakozás de semmi több. Igazán csak az első kettő ér valamit. Ez 6/10.

indingo   2017. 04. 18.

A baj hogy teljeses paródia lett ebből a sorozatból és csak a részek halmozása a cél a abszurdabbnál abszurdabb halálesetekkel. Kár érte, pedig bírtam a filmet.

Deku   2017. 10. 22.

Mindenképpen a helyükön voltak azok a dolgok amik az ilyen filmeket naggyá teszik. Nagyon remek film lett. Én személy szerint oda voltam érte teljesen. Nagyon jól hozták össze a történetet a karakterekkel és ettől nekem nagyon hangulatos lett.

dailyfilmsan   2019. 01. 09.

Egyenesági romlás. Az első rész még jó volt és új de az 5. nekifutás már nagon gyenge és érthetetlen és az összekapcsolás az első résszel is nevetséges. A halálok is értelmetlenek és irreálisak. Nem tetszett ez a halálkijátszás új technika sem. Simán kihagyható sőt ha jót akarsz magadnak ki is hagyod ezt az epizódot.

VvV   2018. 11. 29.

Már a sokadik bőrt húzták le róla. Nagyon átlagos lett, holott ezeknek a filmeknek korábban mindig volt egy varázsa.

157,9 millió dollár az összbevétele a filmnek.

(LionelMessi10)

A film 40 millió dollárból készült.

(LionelMessi10)

Ebben a filmben van a leghosszabb "nyitókatasztrófa" az összes Végső állomás-film közül.

(kázsé)