Gyilkos kilátások (2008)

Eden Lake

jfruzsi97   2020. 10. 03.

Most néztem meg. Nem is értem ki adott ilyen jó értékelést ennek a filmnek... első fél órában nem történt semmi, majd a nyakunkba zúdult valami és vége is lett. Na és ahogyan vége lett..borzalmas. Normális lezárást nem kapott, de nagyon fel is mérgel... több»

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Elejétől az utolsó percig izgalmas, pörgős. A védelmező férfi karaktere minden női szívet megdobogtat. Rossz lehet szembesülni azzal, hogy valakinek biztonságára egy ilyen negatív hatással legyenek.

Bogi87   2016. 05. 27.

Rendkívül izgalmas, feszült, gyors tempójú thriller, mely vérben sem szegény.

Deku   2017. 07. 17.

Egy nagyon pörgős thriller/horror témájú film ez mely bővelkedik az izgalmakban és az utolsó percig félelmetes és hátborzongató tud maradni. Nagyszerű volt a hölgy szereplése.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Jó filmet raktak össze a rendezők....Izgalom, brutalitás keveredik össze,és odaláncolja a nézőt a film elé. A színészi alakítások is nagyon hitelesek. Jó horror.

Berto49   2017. 10. 27.

Brutális, vérben tocsogó horror csak erős idegzetű nézők számára. A jól induló, eljegyzéssel fűszerezett hétvége a legvadabb lidérces álomnak is beillene, de sajnos nem álom, hanem nagyon is véres valóság. A tizenévesek bandája egyre inkább bevadul, ... több»

indingo   2017. 12. 27.

Lendületes film, maga az alapsztori talán túl egyszerű. Mindig történt benne valami, izgalmas volt, bár lehetett volna kevésbé vérben tocsogós. Egynek elment.

A film összbevétele 5 824 dollár volt (imdb.com).

Amikor visszatérnek a strandra a szereplők, a puskamikrofon árnyéka láthatóvá válik a földön.

(dailyfilmsan)

Érdekesség hogy a filmet jegyző és rendező James Watkins-nak ez volt az első rendezése és egyből két díjat be is zsebelt a filmjéért (teljesen jogosan is szerintem)!

(respect the movies)

A filmet kimondottan pozitívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 80 százalékon áll (2017. április).