Chucky menyasszonya

Bride of Chucky

2020.09.04 Interfectorem Sabnock

Oké,csak azt nem értem,ez milyen besorolású film?Vígjáték?Black comedy?Horror?Netalán dramedy?Szerintem egy óriási nagy sületlenség.Unom már a műanyag babák invázióját,hát nincsen értelmesebb téma?Legalább Jennifer Tilly idomai rendben vannak.

2020.03.31 Kóborló

a nap véleménye

Bőséges humorral töltve

Az 1988-ban bemutatott, Gyerekjáték című film nem kevés átalakuláson ment keresztül röpke tíz év alatt az eddigi négy rész során. Míg az első részt jómagam inkább a horror kategóriába sorolnám, addig a második és a harmadik résznél is megpróbálta meg... Teljes kritika

2017.12.24 BoBamburg

Az egyik (sőt, talán a ) legjobb része a szériának. 100% fun, gyilkolászás és jó humor. Ilyennek kell lennie egy 90-es slashernek. Tökéletes kikapcsolódás.

2017.10.20 Bazzzsi

Már nem tudtak mit kitalálni a készítők ezért behoztak egy romantikus' szálat a történetbe ami nekem nagyon nem illik oda. Jobbra számította, gyenge történet.

2020.02.17 Bizsu82

Inkább vicces volt a film mint félelmetes. Nekem bejött, jól szórakoztam rajta. A műfaj kedvelőinek szerintem tetszeni fog. Pörgős, nem sablonos film.

2020.02.08 Owotonor

A virgonc kicsi pár közös, aberrált élvezkedése, agressziójuknak vérontó hajlamú kiéléséből kifolyólag, a légyottok, és fekete humorba öntött mivolta miatt, simán megérte hét év után újranézni. De az egyik legszebb momentuma mikor Tiffany a szöszi ba... Több

2016.02.13 Balint

Az egyik kedvenc slaser-em, nem csak Gyerekjáték rész, mert már az elején utalnak benne a Freddy vs Jason-re is, a rendőrségi raktárban, utána pedig az egyik legjobb kezdést nézhetjük meg remek zenék kíséretében ;)