Rémes egy éjszaka

Rémes egy éjszaka

Night of the Creeps

A Rémes egy éjszaka című sci-fi-horrorban az űrből olyan paraziták érkeznek a Földre, amik az emberek agyába férkőznek és zombivá változtatják őket. A harcot ellenük pár tinédzser próbálja felvenni, ill. egy nyomozó, akinek már volt dolga az… Több

Rendező: Fred Dekker
Író: Fred Dekker
Premier: 1986.08.22.

2020.08.11 Kóborló

Az űrbéli csúszómászók támadása

Ismét egy olyan filmre akadtam, amiről egészen eddig nem is hallottam, és be kell, hogy valljam, kimondottan jól szórakoztam ezen a 80-as évek közepéből származó horror vígjátékon. Egy későbbi film ugrott be a Rémes egy éjszaka nézése során többször ... Teljes kritika

2016.10.05 rainman

Rémes egy film! Mai szemmel különösen, de 'B' movie volt ez '86-ban is. Gyenge, elcsépelt történet, szörnyű alakítások, nem vicces, nem humoros, nem romantikus, olyan semmilyen. Egyetlen pozitívum, a nosztalgiafaktor, mert hellyel-közzel azért megidézi a 80-as évek tinikorszakát, hangulatát.

A film összbevétele 591 366 dollár volt (imdb.com).

A film rendezője, Fred Dekker elismerte, hogy az 1979-as Alien című sci-fi horror inspirálta, hogy elkészítse ezt a filmet.Szerző: Kóborló

Egy interjú során a film rendezője, Fred Dekker azt mondta, hogy az első pár percet azért készítette el fekete-fehérben, hogy ezzel tiszteleghessen az 50-es évek fekete-fehér szörnyfilmjei előtt.Szerző: Kóborló

A filmnek készült egy alternatív befejezése is, ahol a történet elején látható furcsa idegenek megérkeznek az űrhajójukkal a Földre.Szerző: Kóborló

A film egyik főszereplőjét, Jason Livelyt meghallgatták a filmbéli J.C. szerepére is, de végül a másik főszerepét, Chris karaterét játszhatta el.Szerző: Kóborló