Reanimátor

TribeBubu   2018. 03. 06.

Egészen jó filmnek indult, de nálam néhány színész játéka és a végén túlzásokba eső történet szétcincálta az élményt. Tudom, részben vígjáték, de nekem valahogy nem talált be ez a humor. Pedig jó ideje vártam, hogy láthassam. Az viszont undorító, hogy a zeneszerző konkrétan lekoppintotta Hitchcock korszakalkotó Psychójának a zenéjét. Pláne, hogy egy ilyen filmhez használta fel. Azért a folytatásokat is megnézem, hátha azok jobbak lettek, bár ez nem valószínű.

a-arnold   2016. 10. 25.

Nagyon jó film! Imádom! Már a filmzene is nagyon ütős, olyasmi mint a Psycho-nak. Aki egy frankó horror-vígjátékra vágyik, az mindenképpen nézze meg! :)

Jeffrey Combs
Jeffrey Combs

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 101 horrorfilm film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.