respect the movies   2018. 01. 07.

Szerintem kimondottan szórakoztató film volt! Jómagam szeretem az ilyen jellegű filmeket ahol idegenek jönnek és jól leigázzák az emberiséget és ezt ebben a filmben teszik elég gusztustalan formában! A filmen erősen érződnek a 80-as évek tipikus B-horrorfilmjeinek a kliséi, bár ez is inkább szórakoztatott engem és egyáltalán nem is zavart! A film színészek terén is egész jól el lett találva, a Grantet alakító Michael Rooker meg egyszerűen parádézik a szerepében! A film végig izgalmas és fordulatos tudott maradni, ahol meg talán egy kicsit meg is megül a történet, ott egy két humorosan jelenetet csempésztek bele a készítők! De mivel ez inkább egy horrorfilm volt egy két vicces elemmel fűszerezve, a vér is elhanyagolhatatlan eleme a filmnek és igaz hogy nem folyatják a vért literszámba a film alatt, de azért kapunk egy két igen kellemes gore-jelenetet! Egy próbát mindenki számára szerintem simán megér a film!

hogerr   2016. 11. 03.

na ennel undoritobb dolgot en meg nem lattam. nem is birtam vegignezni. ilyet mar milyen beteg elme kepes kitalalni? es milyen hulye szinesz az, aki ebben szerepelni akar?

Michael Rooker és Nathan Fillion később mindketten szerepet kaptak James Gunn A galaxis őrzői 2014-es filmjében!

(respect the movies)

A filmet író és rendező James Gunn-nak ez volt az első rendezése és a filmben is feltűnik egy apróbb szerepben (ő volt a földrajz tanár)!

(respect the movies)

A film igaz hogy nem egy remake volt, bár azért történetében eléggé hasonló volt az 1986-os Night of the Creeps-re (ami nálunk a Borzalmak éjszakája címen jelent meg)!