Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Kertvárosi kommandó (2012)

The Watch

Ben Stiller
Ben Stiller

mamiéstöti2   2017. 08. 18.

Tipikus példája annak amikor egy éppen, hogy elfogadható forgatókönyvet nagy nevekkel akarnak sikerre vinni. A vége bukás legalábbis számomra mindenképp.

Orosz István   2017. 08. 03.

Szerintem nem volt rossz film, voltak benne jó poénok, tetszett az a rész amikor a halottnak hitt ufóval táncoltak, és hírtelen felébredt. A színészek hozták az elvárt színvonalat.

TribeBubu   2017. 04. 11.

Nem voltak rosszak a poénok, de valahogy kevésnek éreztem. A Trópusi viharhoz hasonló debil humora van, de abból dőlt a baromság, ezen meg túl ritkán röhög fel az ember. Pedig ki lehetett volna hozni belőle egy igazi kretén vígjátékot, pláne ezzel a négy ütődöttel. Kár érte.

VFTS   2016. 08. 09.

Impozáns szereplő gárda, szokványos történet és néhány jó poén. Összességében egyszer nézhető.

hell.l   2016. 05. 08.

Be Stillernek a Trópusi vihar mellett ez az a filmje amelyik, rendkívül jól sikerült. Jó a humora, a forgatókönyv és a színészek is el vannak találva a szerepre. Jó lenne, ha több ilyen jó filmet készítenének.

ereln   2016. 04. 27.

Eszement gógyis egy vígjáték, a főszereplők nagyon jók, ahogy a humor is. Tudják, hogy mi kell a közönségnek, de nagyon. Jó lenne, ha csinálnának belőle egy 2. részt is.

kovi23   2015. 06. 19.

Amennyire ígéretesnek tűnt akkora csalódás lett ez az sci-fi-vígjáték. Pedig a színészi gárda és a forgatókönyvírók bizakodásra adtak okot, de a végeredmény azonban egy meglehetősen lapos, eléggé humortalan katyvasz lett. .Az idegenek mindettől függe... több»

Roger Ebert filmkritikus 2/4 csillagot adott rá, kihangsúlyozta, hogy energiadús film, de inspiráció híjján van.

CinemaScore kimutatása alapján a nézők átlagosan C+ kategóriába sorolták be a Kertváosi kommandót.

2012. július 23án volt a világpremier a Grauman's Chinese Theatre-ben Hollywood-ban.

Egy pillanat erejéig a Marietta Square is látható, ugyanis itt is forgatott a stáb.

Az Inman Park is feltűnik a filmben.