mamiéstöti2   2017. 08. 18.

Tipikus példája annak amikor egy éppen, hogy elfogadható forgatókönyvet nagy nevekkel akarnak sikerre vinni. A vége bukás legalábbis számomra mindenképp.

Orosz István   2017. 08. 03.

Szerintem nem volt rossz film, voltak benne jó poénok, tetszett az a rész amikor a halottnak hitt ufóval táncoltak, és hírtelen felébredt. A színészek hozták az elvárt színvonalat.

VFTS   2016. 08. 09.

Impozáns szereplő gárda, szokványos történet és néhány jó poén. Összességében egyszer nézhető.

TribeBubu   2017. 04. 11.

Nem voltak rosszak a poénok, de valahogy kevésnek éreztem. A Trópusi viharhoz hasonló debil humora van, de abból dőlt a baromság, ezen meg túl ritkán röhög fel az ember. Pedig ki lehetett volna hozni belőle egy igazi kretén vígjátékot, pláne ezzel a négy ütődöttel. Kár érte.

hell.l   2016. 05. 08.

Be Stillernek a Trópusi vihar mellett ez az a filmje amelyik, rendkívül jól sikerült. Jó a humora, a forgatókönyv és a színészek is el vannak találva a szerepre. Jó lenne, ha több ilyen jó filmet készítenének.

Ben Stiller
Ben Stiller

Roger Ebert filmkritikus 2/4 csillagot adott rá, kihangsúlyozta, hogy energiadús film, de inspiráció híjján van.

CinemaScore kimutatása alapján a nézők átlagosan C+ kategóriába sorolták be a Kertváosi kommandót.

2012. július 23án volt a világpremier a Grauman's Chinese Theatre-ben Hollywood-ban.