Kertvárosi kommandó

The Watch

2017.08.18 mamiéstöti2

Tipikus példája annak amikor egy éppen, hogy elfogadható forgatókönyvet nagy nevekkel akarnak sikerre vinni. A vége bukás legalábbis számomra mindenképp.

2017.08.03 Orosz István

Szerintem nem volt rossz film, voltak benne jó poénok, tetszett az a rész amikor a halottnak hitt ufóval táncoltak, és hírtelen felébredt. A színészek hozták az elvárt színvonalat.

2017.04.11 TribeBubu

Nem voltak rosszak a poénok, de valahogy kevésnek éreztem. A Trópusi viharhoz hasonló debil humora van, de abból dőlt a baromság, ezen meg túl ritkán röhög fel az ember. Pedig ki lehetett volna hozni belőle egy igazi kretén vígjátékot, pláne ezzel a négy ütődöttel. Kár érte.

2016.04.27 ereln

Eszement gógyis egy vígjáték, a főszereplők nagyon jók, ahogy a humor is. Tudják, hogy mi kell a közönségnek, de nagyon. Jó lenne, ha csinálnának belőle egy 2. részt is.

2016.08.09 VFTS

Impozáns szereplő gárda, szokványos történet és néhány jó poén. Összességében egyszer nézhető.

2016.05.08 hell.l

Be Stillernek a Trópusi vihar mellett ez az a filmje amelyik, rendkívül jól sikerült. Jó a humora, a forgatókönyv és a színészek is el vannak találva a szerepre. Jó lenne, ha több ilyen jó filmet készítenének.

2016.11.14 goat2000

Jó vígjáték lett, viccesek a jelenetek, a párbeszédek is, a színészek nagyon jó választásnak bizonyultak. Az űrlényeket jól kitalálták. Jó film lett nagyon.

2015.06.19 kovi23

Amennyire ígéretesnek tűnt akkora csalódás lett ez az sci-fi-vígjáték. Pedig a színészi gárda és a forgatókönyvírók bizakodásra adtak okot, de a végeredmény azonban egy meglehetősen lapos, eléggé humortalan katyvasz lett. .Az idegenek mindettől függe... Több

2016.07.04 veress75

Egyszer meg lehet nézni. Lehet rajta azért röhögni, egyszeri kikapcsolódásnak szerintem megfelel. A színészeket is szeretem, főleg Jonah Hill-t és Vince Vaughn-t, ők azért feldobják.

2015.05.01 titra

Olyan film amit egyszer meg lehet nézni, lehet rajta nevetni párat aztán el is lehet felejteni. Vígjáték, tehát a célnak megfelel, annyi időre kikapcsol ameddig nézi az ember. A színészek is jók. El tudom képzelni, hogy akiket mélyebben érint a film ... Több

2015.06.18 nikiszalanics

Eszméletlen gyenge film, kezdjük azzal, hogy már az eleje halál uncsi, az űrlényes rész meg megölte az egész filmet. Kb. 2 jeleneten, mosolyodtam el, de a többi rész bűn rossz! Vince Vaugh kifejezetten irritáló. Értékelhetetlen mozi, NEM AJÁNLOTT MEGNÉZNI!

2015.06.03 miska1967

Sajnos a filmről túl sok jót nem tudok elmondani, lévén, hogy a film alatt 1 szer tudtam elmosolyodni, úgy, hogy rendesen rákészültem, hogy ezen a filmen tuti jókat fogok múlatni. Tehát a jókedvem a vígjátékra való "hozzáállásom" rendben volt, nem kellett volna csoda, hogy el is kapja ezt a hangulatomat a film.

2015.11.24 S.Marika

Négy idétlen figura óriási baromsága ez a film :) A története egy baromság szó szerint,a mai világban közel sem ilyen egy polgárőrség mint amit ők alkottak 4-en. Főleg,hogy az idegeken is megjelentek akkor már meguntam,pedig Ben és Jonah filmjeit szeretem,de ez most nem igazán fogott meg.

2015.05.08 Helgus

Moziban láttam, ami plusz élményt adott, pedig nem is lett volna rá szükség! :D Abszolút favoritos vígjátékok egyike, többször is megnéztem, és minden poént újra és újra élveztem! A szereplőkkel sincs bajom egyáltalán, se itt se más filmjükben, szerintem hozzák a formát, amire vágyok!