Testrablók: Az invázió folytatódik

Testrablók: Az invázió folytatódik

Body Snatchers

A tinédzser, Marti Malone családjával egy katonai bázisra költözik, ahol egy idő után édesapjával arra lesznek figyelmesek, hogy a katonák úgy kezdenek el viselkedni, mintha nem is emberek lennének.

(rbernadett)

Rendező: Abel Ferrara
Író: Jack Finney
Zene: Joe Delia
Premier (HU): 1994.03.17.
Gabrielle Anwar

2022.09.29 BoBamburg

Azon ritka filmek egyike, amely legalább olyan jó, mint az előző két verziója. Legalábbis én legalább annyira szeretem, mint az '56-os eredetit, vagy a '78-as remaket. Úgyhogy szerintem igazi horror/sci-fi rajongóknak kötelező darab.

2020.10.06 Kóborló

Újra behálóznak

Az amerikai származású Jack Finney (1911–1995), sci-fi- és thrilleríró 1955-ben megírta az egyik legjobb földönkívüli inváziós novellát, amire elég hamar fel is figyelt Hollywood, hisz már 1956-ban elkészítették az első filmes adaptációját Don Siegel... Teljes kritika

2016.03.10 KATE

Ez a film inkább volt vicces, mint komolyan vehető sci-fi horror. Sokszor már én éreztem magam kínosan amiért ennyire vacak a forgatókönyv és az alakítások is szinte rendre kínosak.

2017.10.14 michal

Hát, nem egészen értem, mi is akart ez a film lenni pontosan. A koncepciót nagyon ötletesnek találom, mindazonáltal a kivitelezés maga szerintem elképesztően amatőr. Nagyon sok kihagyott lehetőség van a filmben, amelyek talán még izgalmasabbá és ötletesebbé tehették volna.

A film összbevétele 428 868 dollár volt (imdb.com).

A film forgatása 1992 februárja és 1992 áprilisa közt zajlott.Szerző: Kóborló

A film egyik producere Robert H. Solo (1932–2018) volt, aki az 1978-as, Testrablók támadása című film producere is volt.Szerző: Kóborló

A film már 1992-ben elkészült, viszont a forgalmazó stúdió, a Warner Bros késleltette a mozis bemutatását, hogy ne ütközzön olyan filmekkel, mint a Kampókéz, a Dr. Téboly, a Drakula, vagy a Hellraiser III. Végül csak 1994 januárjában került a mozik kínálatába.Szerző: Kóborló

A filmet Jack Finney (1911–1995) Testrablók támadása című novellája inspirálta, egy másik oldalról közelíti meg a cselekményét. Ez már a harmadik filmes feldolgozása volt Jack Finney novellájának. Szerző: Kóborló