Riddick - A sötétség krónikája

Riddick - A sötétség krónikája

The Chronicles of Riddick
drg0602
Vin Diesel

A Halálkufárok egyetlen bolygót sem kímélnek, aki nem hódol be, azt kegyetlenül kivégzik. A túlélők utolsó reménye egy jóslat, mely szerint a gonoszt csak egyetlen Fúria győzheti le. Ez azonban nem más, mint a száműzött fegyenc, Riddick, akitől akarata ellenére az egész világ sorsa… Több

Rendező: David Twohy
Író: David Twohy
Forgatókönyvíró: Jim Wheat, Ken Wheat
Premier (HU): 2004.08.19.
Több

2023.03.18 drg0602

Elég jó sikerült alkotás, amely még mai szemmel nézve is kellemes szórakozást nyújt. Vin Dieselt nem tartom egy zseniális színésznek, de amit el kell játszani (vagány szerepet), azt el is tudja játszani. Ebben a filmben is hozza, amit kell. A filmről... Több

2016.05.22 Yosihiro

Remek film Vin D. szereplésével. csak ajánlani tudom ezt a remekvűvet ami jól kidolgozott és látványos lett. maga a történet érdekes és egyben csodálatos is. Látni kell :)

A mai filmgyártásban színészi teljesítmény szinte nem is kell.Diesel sem egy színészóriás,a rá bízott szerepeket fapofával,érzelemmentesen ledarálja.A történet a jobbak közé tartozik,és a megvalósítás sem rossz.Hála a magasságos CGI technológiának.

2017.11.20 Deku

Végtelenül örültem, hogy láthattam ezt a filmet mert habár vonakodtam megnézni kegyetlenül betalált. Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is.

2019.06.28 Ms. Akárki

Vin Diesel egyik leglátványosabb filmje szerintem. Igazán egyedi a történet és végig szurkolunk a főhősnek, hogy kiszabaduljon a börtönből és végre békében élhessen. Látványos nagyon ahogy a börtön bolygóját bemutatja és ahogy megszöknek.

A film főszereplője és producere, Vin Diesel nagy rajongója Judi Denchnek, és mindent elkövetett azért, hogy a színésznő szerepet vállaljon a filmben. Dench öltözőjét virágokkal árasztotta el, és azt mondta, addig bele sem kezdenek a szereplőválogatásba, amíg el nem fogadja az ajánlatot.Szerző: hp

Bár a Pitch Black - 22 évente a sötétség (2000) nem aratott nagy sikert a mozipénztáraknál, DVD kiadása azonban nagyszerű bevételeket hozott, ezért a Universal érdekelt lett a folytatás elkészítésében. A rendező és forgatókönyvíró, David Twohy korábban eleve három részt tervezett, és Vin Diesellel mindenkét forgatókönyvet bőrkötéses mappában küldték el a stúdiónak. Szerző: hp

Judi Dench ruháját szétzúzott Swarovski kristályokból készítették. Szerző: hp

Az egész filmet egyetlen hatalmas stúdióban vették fel.Szerző: hp