Riddick - A sötétség krónikája

The Chronicles of Riddick

2023.03.18 drg0602

Elég jó sikerült alkotás, amely még mai szemmel nézve is kellemes szórakozást nyújt. Vin Dieselt nem tartom egy zseniális színésznek, de amit el kell játszani (vagány szerepet), azt el is tudja játszani. Ebben a filmben is hozza, amit kell. A filmről... Több

2016.05.22 Yosihiro

Remek film Vin D. szereplésével. csak ajánlani tudom ezt a remekvűvet ami jól kidolgozott és látványos lett. maga a történet érdekes és egyben csodálatos is. Látni kell :)

A mai filmgyártásban színészi teljesítmény szinte nem is kell.Diesel sem egy színészóriás,a rá bízott szerepeket fapofával,érzelemmentesen ledarálja.A történet a jobbak közé tartozik,és a megvalósítás sem rossz.Hála a magasságos CGI technológiának.

2017.11.20 Deku

Végtelenül örültem, hogy láthattam ezt a filmet mert habár vonakodtam megnézni kegyetlenül betalált. Ez a film hatalmas nagy kincs, a karakterek egyszerűen csodálatosak, érzékiek és nagyon el volt találva a történet is.

2019.06.28 Ms. Akárki

Vin Diesel egyik leglátványosabb filmje szerintem. Igazán egyedi a történet és végig szurkolunk a főhősnek, hogy kiszabaduljon a börtönből és végre békében élhessen. Látványos nagyon ahogy a börtön bolygóját bemutatja és ahogy megszöknek.

2018.03.24 NFG

Ez a film erőteljesen elrugaszkodik a valóságtól! Nagyon látványos és cselekménydús! Vin Diesel remek színész, ebben a szerepben is profitált a laza stílusával!

2015.04.18 pisti18

Méltó folytatása a Pitch Black-nek! Kicsit több akció, de a CGI néhol eléggé vállalhatatlan.

2014.12.05 tamas84

Ezt hívják úgy, hogy guilty pleasure. Nem jó, nem jó, de valahol mégis élvezetes. Ez az a film, amin úgy is jól tudsz szórakozni, hogy közben pontosan tudod, ezzel a mozival valami nagyon nincs rendben.

2016.04.26 Kate Rainbow

Egy igazán látványos film. Tele akcióval, és helyenként bizony jól megnevettetett. Nagyon érdekes az alap történet ill. az a világ amit kitaláltak a filmhez. Helyenként igen hátborzongató volt, de nagyon éveztem.

2015.05.01 Mozi22

Zseniális, jobban tetszett, mint az első..... najó mégse, de írtó jó film.

2016.05.20 acey

Ízig-vérig hollywoodi popcornmozi, amit egy jó nagy adag erőszakkal is megfejeltek. Hát ez tipikusan annak az esete, hogy vagy bejön valakinek, vagy nem. Én inkább ez utóbbi kategóriába tartozok, de meg tudom érteni azokat, akik élvezettel ülik végig ezt a két órát.

2016.07.09 Guszti

Nem egy nagy dobás, de kimondottan élvezetes film lett az újabb Riddick sztori. Akik bírják a fantasyt és a scifit jól fognak szórakozni, de azért az agyát mindenki vegye ki a film megtekintése előtt, semmi szükség nem lesz rá.