Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Star Wars - Az ébredő Erő (2015)

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

George Lucas
Carrie Fisher
Billie Catherine Lourd

elekm90   2021. 06. 06.

Igen, megvan a Csillagok háborúja hangulat, de ha jobban megnézzük, ez a 77-es Star Wars remake-je, és ez szerintem egy nagyon olcsó húzás egy ilyen hosszú szünet után. Ráadásul elég sok következetlenség van benne (pl. hihetetlen csaták olyan karakterek között, akik nincsenek egy "súlycsoportban").

Artemisia   2018. 06. 20.

Star Wars elemeknek köszönhető siker

Alapvetően tetszett a film, de olyan, mintha a forgatókönyvírók attól tartottak volna, hogy ha nem lesz elég erősen Star Wars hangulatú, és nem kötődik elég szállal az előző részekhez, akkor nem is lesz sikeres. És valamilyen szinten jól gondolták, m... teljes kritika»

GedyPapa   2017. 03. 06.

Nagyon sokan lehúzták és párhuzamot vontak az Új reménnyel. Engem ez a legkevésbé se érdekelt, amikor megnéztem a moziban és végigizgultam azt, amit már annyira hiányoltam, hiszen a régi trilógia elemeit idézte fel számomra. Megvolt az a feszültség, ... több»

Puncs   2019. 04. 06.

Nagyon vártam ezt a filmet és hatalmas csalódás volt. Gyenge az egész történet, a karakterek is, maga a főgonosz pedig egyáltalán nem félelmetes. Borzasztóan unalmas volt. Szerintem ettől még az előzménytrilógia is milliószor jobb volt.

Orosz István   2017. 07. 18.

Kövezzen meg minden Star Wars rajongó, de én szerintem gyenge lett. A történet szál ugyanaz ami a négynek. Ha nem tudnak valami újat kitalálni akkor bele se kellene kezdeni, szerintem ez nem méltó folytatása a Jedi visszatérnek.

HercegPeter   2016. 11. 30.

Mintha csak az eredeti részek újradolgozott verziója lenne. Várható volt, hogy nagyon gyenge lesz, de ez még a legrosszabb elképzelésemet is alulmúlta. Nagyon szeretem az eredeti trilógiát, ez volt az egyetlen oka, hogy megnéztem. A látvány az egyetlen dolog ami kicsit javít rajta, de ez így is borzalmas.

Yosihiro   2015. 12. 25.

A Star Wars rajongók táborába tartozom. A film tetszett bár a történet nem volt "zökkenő" mentes :) Maga a látvány és alakításokkal meg voltam elégedve. Várom a fojtatást és az biztosan jobb lesz szerintem. Én úgy gondolom amitb kaptunk az nem máss m... több»

A film összbevétele 2 068 223 624 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 770 708 459 forintot termelt. A hazai mozik összesen 346 135 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

791 szereplő halála van a filmben.

(Norbi)

Warwick Davis ebből a Star Wars filmből sem hiányozik, ebben a filmben Wollivan karakterét kelti életre.

(Diesel)

Az első rend a birodalmat váltotta.

(7ETEDIK )

Daniel Craig is szerepet vállalt a filmben rohamosztagosként, ám ezt hivatalosan nem vállalta fel.

(7ETEDIK )

A film bevétele több mint 2 milliárd dollár volt.

(7ETEDIK )

Gyáva film lett az új Star Wars. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

Nem fér annyi szuperlatívusz a leadbe, amennyit képesek lennénk leírni Az ébredő Erőről. Aprócska DE* azért van. Spoilermentes kritika. több»

Eljött a nap, de nem kellett csalódnunk: a Star Wars: Az ébredő erő méltó a klasszikus trilógiához, mese a javából. SPOILERMENTES KRITIKA. több»