Ragadozó 2 (Ragadozó Los Angelesben) (1990)

Predator 2

Ragadozó 2 (Ragadozó Los Angelesben)

zoltyah   2021. 09. 12.

Sokkal pörgősebb, mint az első, és van olyan jó, mint a kultikus Arnold SchWARzenéggeres, sőt... Talán még jobb is, bár az elsőt már unom, mert annyiszor láttam, hogy nem kell rá szinkron. Nem értem az IMDB 6,3 pontszámát, inkább 9,3, legalábbis nálam.

BoBamburg   2019. 09. 08.

Míg az első rész egy lassan felépített, kevés színésszel és helyszínnel operáló kaland/horror film volt, ez egy örült sebességgel pörgő, össze-vissza játszódó akció-vígjáték. De ez nem feltétlenül baj, mert tagadhatatlanul szórakoztató darab.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 22.

Glover és Paxton amúgy sem egy veretes színészek, de hogy még a sztori is nagyon gyenge, így egy nagy katyvasz lett belőle, tele logikai buktatókkal,bakikkal...nem egy méltó az első részhez.....gyenge film. Remélem több ilyet ebben a témában nem dobnak ki...

HE7EDIK   2018. 08. 02.

Méltó folytatás emlékezetes jelenetekkel és egy kirobbanó Danny Glover-al, ha eszembe jut hogy mostanság mikben szerepel Gary Busey-val együtt....persze az első résztől még így is elmarad.

respect the movies   2018. 01. 25.

Szerintem teljesen jó film volt, igaz hogy a Ragadozó első része számomra nagy kedvenc de azért ez sem marad el mögötte sokkal! Sok ember számára talán azért nem "ütött" akkorát ez a film mert itt a főszereplő azért nem egy akkora ikon mint mondjuk S... több»

MMcFly2015   2017. 03. 12.

A Schwarzenegger féle Predator után ez anno kimaradt. Pótoltam a lemaradásom, de lehet nem lett volna rá szükség. Szerintem ez a film teljesen egy másik irányba vitte a történetet, mint kellett volna. Nincs meg az az izgalom, és az a rejtély a ,,főgo... több»

Niki18   2015. 11. 02.

az első rész jobban tetszett, de ez sem okozott csalódást. Nagyon imádom a Predator filmeket, így mindenképpen meg kellett néznem Sok benne az akció. Fanoknak ajánlom

A film végén látható pisztoly (Raphael Adolini 1715) háttértörténete képregény formájában készült el 1996-ban, Predator: 1718 címmel.

(Josef Sogorka)

A filmnek három változata is létezik: egy durván megvágott változat, ami 93 perces volt, egy 103 perces változat, ez talán a legelterjedtebb, és egy 108 perces változat. A 108 és a 103 perces változat közt nincsenek lényeges különbségek.

(respect the movies)

#12527nek# és Gary Busey-nek már volt egy közös filmje, ez pedig az 1987-es Halálos fegyver volt.

(respect the movies)

A film rendezője, Stephen Hopkins eredetileg John Lithgow-t szerette volna Peter Keyes szerepére, végül a film producere, Joel Silver ezt elvette; ő szerette volna elsősorban, hogy ezt a szerepet Gary Busey töltse be.

(respect the movies)

A Ragadozó jelmezét ismételten Kevin Peter Hall öltötte magára, akárcsak az első részben.