A lény 2.

A lény 2.

Species II

A Marsra indult expedíció egyik tagját megtámadja egy idegen lény, és megfertőzi. A földön kívüli géneket hordozó űrhajósról az irányító személyzet nem sejti, hogy a gyilkolás kódját hordozza testében. A lényt egyetlen cél hajtja, megtalálni párját, akivel "családot alapítva" szaporodni kezdhet. A Földre visszatérve a férfi gyilkos vadászatra indul, és hamarosan megtudja, merre rejtőzködik a halálosan gyönyörű párja. Ha sikerül beteljesíteni küldetését, a gyilkos idegenek hordáját többé már lehetetlen megállítani, és az emberiséget a teljes kipusztulás réme fenyegeti.

Rendező: Peter Medak

Natasha Henstridge
Natasha Henstridge
Peter Medak

2022.03.29 Kóborló

Az emlékeimben ez egy sokkal jobb film volt

Species-széria. Emlékszem, hogy az első részét még máig is elő-előveszem néha egy újranézés erejéig, mert szerettem. Szerettem azt a filmet a számtalan hibái ellenére is. Talán emiatt is gondoltam azt, hogy folytatnám a szériát, és mi lenne, ha újran... Teljes kritika

Itt már a szépséges Natasha Henstridge semsegít.Nagyon gyenge,és ötlettelen.Sablonos,és unalmas.Tele klisékkel,a maszkok is nagyon gyengék lettek.Rossz mozi.

2018.11.15 Márton

Amin Giger sem segít

Sajnos az emlékeim nem kicsit szépítették meg jelen filmünket, bár azért nem volt egy rossz film, de az első részhez képest, azért én többet vártam volna! Na de nézzük hogy mit is kapunk az 1998-as Lény második részétől! Technikailag talán egy fokkal... Teljes kritika

2016.02.13 Balint

Nagyszerű folytatás magyar vonatkozással Giger neve ismét szerepel a stáblistán és a történet ott folytatódik ahol abbamaradt. Itt kellett volna abbahagyni ezt a sorozatot ;)

A forgatásokat 1997. június 23-án kezdték meg és 1997. szeptember 6-ig tartottak.Szerző: Kóborló

Sarah Wynternek és Nancy La Scalanak is ez volt a debütáló filmjük.Szerző: Kóborló

A film végső változatában a legtöbb szexuális jelenetet lerövidítették, és csak a DVD-kiadás extrái közt tekinthetőek meg eme jelenetek.Szerző: Kóborló