A lény 3.

A lény 3.

Species III

Folytatódik a hatalomért vívott harc az emberiség és a földönkívüliek között. Megszületett Eve lánya, Sara. A genetikailag tökéletes lény végleg eldöntheti a küzdelem kimenetelét. Az újszülöttet Dr. Abbot veszi magához, és neveli föl. A gyönyörű, csábító nõ többek érdeklõdését is felkelti. A hadsereg azért próbálja megtalálni a lényt, hogy véget vethessenek a két faj háborújának, de néhány hibrid is keresi Sarát. Õk a lányban látják utolsó reményüket: ha sikerül a tökéletes génállományát tovább örökítenie, a Földön elszaporodhatnak a legyõzhetetlen idegenek és átvehetik a hatalmat.

Rendező: Brad Turner
Író: Ben Ripley
Forgatókönyvíró: Dennis Feldman
Premier (HU): 2005.06.28.

A lény 4.  (2007)

A lény 2.  (1998)

A lény  (1995)

2022.03.30 Kóborló

Ez a széria is elsüllyedt a harmadik felvonására

Az elmúlt napokban néztem újra meg az 1995-ben bemutatott A lény első részét ismételten, és mivel azt a filmet már jó párszor láttam, hisz minden hibája ellenére én kimondottan kedvelem, ezért arra gondoltam, mi lenne ha az egész szériát (ami négy ré... Teljes kritika

2018.11.16 Márton

a nap véleménye

Óvatoskodás mindhiába

Az 1995-ben elindított Species (A lény) akció sci-fi horror filmszéria 2004-ben már a harmadik részét gyártották le, igaz ez a rész kizárólag egyből a dvd forgalmazásra szánták, mozikba nem került bemutatásra! Nekem már ez egy elég nagy intő jel volt... Teljes kritika

2016.02.13 Balint

Ez a rész már csak DVD-re érkezett és emlékszem a megjelenésekor még borzasztóan drágának számított, csak évekkel később sikerült megvennem és akkor döbbentem rá, hogy ezért minden forint soknak számít ;)

2016.12.17 Holló

minőségi romlás az előző kettőhöz képest, és a történet is eléggé elkanyarodott az eredeti gondolattól

Ezt a részt már nem mutatták be a mozikban, hanem egyből DVD-s kiadást kapott csupán.Szerző: Kóborló

A filmbéli Amelia szerepében látható Amelia Cooke színésznőnek ez volt az első egész estés filmszerepe.Szerző: Kóborló