Támadók a Marsról

Ronin   2019. 10. 10.

Középszerű, a nyolcvanas évek minden típusjegyét hordozó sci-fi horror. Azok az idegen lények viszik a prímet, mint egy rothadó krumpli... A történetet viszont kifejezetten érdekesnek találtam, és végül is nem hagytam félbe a filmet, halálra se untam magam.

dosty   2019. 10. 09.

Ha már Hooper remake-et készített, legalább kicsit törekedhetett volna arra, hogy a filmje meghaladja az eredetit. Nem igazán éreztem, hogy bármiben kiemelkedőbb lenne. Ok, nyilván kifinomultabb technikát alkalmaz, de nem több egy koppintásnál.

Karen Black
Louise Fletcher
Louise Fletcher
Hunter Carson

Hunter Carson játékától eltekintve tényleg egy korrekt látvánnyal, szuper szereplőgárdával és kissé lapos hangulattal bíró filmmel van dolgunk, amin nem fog az idő vasfoga, és bár sosem fogjuk a Testrablók támadása, az XTRO vagy A dolog szintjén emlegetni, előkelő helyet foglal el a sci-fi klasszikusok között. több»