A rémület ivadékai

A rémület ivadékai

Contamination

Egy volt űrhajós segít a kormány ügynökéknek és egy nyomozónak felkutatni egy rejtélyes földönkívüli tevékenységet.

(csd)

Rendező: Luigi Cozzi
Forgatókönyvíró: Luigi Cozzi, Erich Tomek
Ország: Olaszország
Premier: 1980.08.02.

2021.01.07 Kóborló

Filmek a videotékák alsó polcairól: A rémület ivadékai

Szeretem a 80-as évek horrorfilmes felhozatalát, hisz ezen művek mindig képesek egyfajta nosztalgikus hatást elérni nálam. Persze azt soha nem állítanám, hogy az eme időszakban készített filmek egytől-egyig mind kiváló vagy jó alkotások, merthogy bőv... Teljes kritika

2015.06.25 piZZola

Sajnos ez egy rettenetesen megmosolyogtató film. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de rettenetesen gagyira sikeredett, és nem is értem, hogy miért lett ennyire lenagyolt. Oké, nincsenek spéci trükkök, mert olcsó költségvetésű, de egy kis fantáziával még mindig lehetett volna bele egy kis életet vinni.

2018.10.24 Gino

Nekem éppenséggel tetszett ez az olcsó sci-fi horror megoldás azokkal a mangó tojásokkal meg egyebekkel. Ami kevésbé volt emészthető számomra, azok a pocsék, ripacskodó alakítások. Na, egy jó casting minden filmet meg tud menteni.

A film rendezője, Luigi Cozzi a Lewis Coates nevet használta a stáblistán.Szerző: Kóborló

Magyarországon is megjelent a film még a 80-as évek elején videokazettán, hangalámondásos változatban.Szerző: Kóborló

A filmet több címen is forgalomba hozták, például Contamination, Alien Contaminaton, Toxic Spawn.Szerző: Kóborló

A felvételeket 1980. január 18-án kezdték el, és 1980. március 4-én fejezték be.Szerző: Kóborló

Amerikában anno csak egy erősen megvágott változata volt elérhető, amiből körülbelül 11 percnyi játékidőt vágtak ki.Szerző: Kóborló