
Vélemények (5)
Fiatalkorom meghatározó élményei közé tartozott a videotékákba járás, hisz anno az internet még gyermekcipőben is alig járt, ezáltal a legtöbb ismeretemet a televízióban leadott filmekből és a videotékák filmes felhozatalából szívtam magamba. Ezen ok... Teljes kritika
...hiszen a marslakók azért jönnek a Földre, hogy rezet gyűjtsenek. Embereket irányítanak a céljuk elérése érdekében. Ezek a manipulált emberek ma is köztünk járnak. Gyűjtik a rezet legálisan, illegálisan, ahogy sikerül. És jellegzetes (környezetünkb... Több
Középszerű, a nyolcvanas évek minden típusjegyét hordozó sci-fi horror. Azok az idegen lények viszik a prímet, mint egy rothadó krumpli... A történetet viszont kifejezetten érdekesnek találtam, és végül is nem hagytam félbe a filmet, halálra se untam magam.