2018.11.16 17:01 Márton Olvasottság: 190x
1

Óvatoskodás mindhiába

Az 1995-ben elindított Species (A lény) akció sci-fi horror filmszéria 2004-ben már a harmadik részét gyártották le, igaz ez a rész kizárólag egyből a dvd forgalmazásra szánták, mozikba nem került bemutatásra! Nekem már ez egy elég nagy intő jel volt jelen filmünk minőségére, hisz az első rész egy kimondottan tetszetős kis akció sci-fi horror volt, majd a folytatása a rengeteg hibája mellett azért bőven kaptunk pozitívumokat is tőle! Tehát nem nagyon értettem elsőnek ezt a fajta óvatosságot a stúdió részéről, de garantálhatom hogy bárki aki láttam ezt a filmet és az elődjeit, az azonnal megfogja érteni hogy miért is óvatoskodtak a forgalmazók a filmmel kapcsolatban! Mert a Lény harmadik része nem egyszerűen rossz volt, hanem nagyon rossz! A történetre nem is nagyon térnék ki, mert az csak egy dolog hogy nem kicsit elrugaszkodik az elődjei által ki kövezet úttól, de még élvezhetetlen is! A karakterek a filmben nem egyszerűen rosszak, hanem pocsékok voltak és sajnos a színészi alakítások sem varázsoltak el engem! A technikai megoldásai a filmnek...maradjunk inkább annyiban hogy egy olcsó tévére gyártott sci-fi-nél még talán az elmegy kategóriába sorolhatnánk, de egy olyan filmnél amit Lény 3 ként akarnak a nézőknek eladni, na így azért elég nehezen befogadható a látottak! Nem mellesleg fölöslegesen hosszú játékidőt is kapott a film, amit elég sok unalmas jelenettel töltöttek meg a készítők! Tulajdonképpen csak az elődjei miatti elfogultságom miatt nem értékelem a nézhetetlen kategóriába, de a megtekintését senkinek nem ajánlóm nyugodt szívvel!

43 A lény 3.  (2004)

horror | sci-fi

Folytatódik a hatalomért vívott harc az emberiség és a földönkívüliek között. Megszületett Eve lánya, Sara. A genetikailag tökéletes lény végleg eldöntheti a küzdelem... több»

1