Az elhagyott bolygó 2. (2009)

Screamers: The Hunting

feri1   2015. 04. 05.

Nagyon félresikerült próbálkozás, csak sejteti, hogy az eredeti Screamers mitől volt annyira jó.

Rajkó   2015. 03. 15.

Naiv volt az elképzelésem, hogy ez lesz legalább olyan jó, mint az eredeti a kilencvenes évekből. Kár érte, hogy tele van klisével és nagyon buta a forgatókönyv, de ennek ellenére nem untatott, lehetett nézni.

Mit is mondhatnék zárszóként? Vannak filmek, melyek esetében a “miért” kérdőszóval kezdődő mondatok örökre megválaszolatlanok maradnak. A Screamers: The Hunting is egy ilyen remekmű, egyszerűen nem vagyok képes feldolgozni, mi vitte rá az alkotókat arra, hogy elkészítsék ezt a filmet.3/10 több»