Scooby-Doo! - Az első rejtély (2009)

Scooby-Doo! The Mystery Begins

Ms. Akárki   2019. 07. 29.

Ritka rossz film lett sajnos. Ezt még gyerkőcöknek sem ajánlanám olyan unalmas. Pedig az eredeti első két filmet imádtam. De itt mivel relatíve előzményfilm az egész színészgárdát is lecserélték. Egyszerű és kiszámítható történet.

Orosz István   2017. 05. 18.

Nekem végülis tetszett, én szerintem remekül bevezették a történetet, meg Scooby grafikája is rendben volt, a színészgárda is, teljesen jó választás volt. Kiemelném, a sztoryt is eltalálták. Minden korrekt.

K.bogi   2016. 07. 22.

Régi nagy kedvencek a Scooby-Doo mesék, így nyilvánvaló volt hogy a legfrissebb Scooby-Doo filmet is megnézem. Az első két filmet is láttam ,de ez a mostani egy előzményfilm, hogy hogy alakult ki a nyomozóbanda. Nem volt rossz de többet vártam.

Luxury   2015. 12. 29.

Nekem nem igazán tetszik, amikor a filmbe a mesebeli karaktereket odavetítik, de ettől függetlenül aranyos és vicces alkotás aki szereti ezt a sorozatot.

Cirmici   2016. 01. 15.

Egy sikeres sorozat kissé filmesített változata. Nekem a teljes mesében jobban tetszik, az ilyen jellegű filmek számomra nem az igaziak. Kicsit zavaró.

krissz001124   2015. 01. 28.

Rengeteg része van, És nem hiába. Nagy sikere volt ennek a "sorozatnak".

lexlutor   2017. 05. 21.

Nem igazán voltak elvárásaim a filmmel kapcsolatban, mivel az előző filmes adaptációk szerintem katasztrofálisak voltak. Viszont ez végre, egy picit jobban sikerült. A színészi alakítások jobban illeszkednek a meséhez. Amolyan "egyszernézős."