Rém rom (2006)

Monster House

Rea387147   2021. 04. 04.

Szeretem ezt az animációs filmet, viszont felnőtt fejjel nem annyira ijesztő, mint gyerek fejjel. Egyébként a történet remek, a kivitelezése – a korhoz képest, amikor készült – nagyon jó.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Ijesztgetős szellemtörténetes gyerekmesének elmegy, de az már egy kicsit erős, hogy a ház alagsorában van eltemetve a nő és az miatt lesz gyilkos a ház... Az animáció is sajnos elég gagyi, úgyhogy ez max egyszernézős.

Timon   2019. 11. 26.

Dalbetétei viszonylag jók voltak, de annyira nem tudtak bennem nyomot hagyni. Viszont a kísérteties része, meg a mesébeillő hátborzongás, és nem kevés jó akciójelenet adott volt benne,és ezeknek köszönhetően a történet nem annyira átlagos. 10/8

one1970   2015. 07. 26.

Imádom ezt a rajfilmet is. Nagyon tetszik, nem untat, végig magával ragad a történet.. Hátborzongató, mégis vicces, mindenkinek csak ajánlani tudom :) A vége a legjobb :P

ElfRider   2015. 06. 22.

A meséktől vidám vagy vicces hangulatot szoktunk meg, ez az alkotás viszont valami mást próbál bemutatni. Egy félelmetes sztorit. Kétségeim voltak, hogyan fog működni mesében egy rémséges ház, de nagyon jól átjön a hangulata. Élvezetes, szórakoztató produkció lett.

2006. július 18-án dobták piacra afilmen alapuló videójátékot, azonos címmel.

2008-ban jelölve volt az AFI TOP 10 animációs film listájára.

Stereoscopic 3-D verzióban is elkészítették.

Teljes egészében az USA-ban készítették el a filmet.

A Rotten Tomatoes oldalán 74%-ot kapott 158 kritika alapján.