Rém rom (2006)

Monster House

JRD   2022. 10. 15.

Egyik kedvencem. Kellően parás ahhoz, hogy kisgyerekeknek ne ajánljuk, de kellően nem ahhoz, hogy nagyobbakkal meg lehessen nézni. Amolyan kölyökhorror. Vannak egészen [email protected]ós pillanatok is benne. Így Halloween felé járva nem is rossz egy bulis csoportfilmezésre. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Ijesztgetős szellemtörténetes gyerekmesének elmegy, de az már egy kicsit erős, hogy a ház alagsorában van eltemetve a nő és az miatt lesz gyilkos a ház... Az animáció is sajnos elég gagyi, úgyhogy ez max egyszernézős.

Timon   2019. 11. 26.

Dalbetétei viszonylag jók voltak, de annyira nem tudtak bennem nyomot hagyni. Viszont a kísérteties része, meg a mesébeillő hátborzongás, és nem kevés jó akciójelenet adott volt benne,és ezeknek köszönhetően a történet nem annyira átlagos. 10/8

Rea387147   2021. 04. 04.

Szeretem ezt az animációs filmet, viszont felnőtt fejjel nem annyira ijesztő, mint gyerek fejjel. Egyébként a történet remek, a kivitelezése – a korhoz képest, amikor készült – nagyon jó.

one1970   2015. 07. 26.

Imádom ezt a rajfilmet is. Nagyon tetszik, nem untat, végig magával ragad a történet.. Hátborzongató, mégis vicces, mindenkinek csak ajánlani tudom :) A vége a legjobb :P

ElfRider   2015. 06. 22.

A meséktől vidám vagy vicces hangulatot szoktunk meg, ez az alkotás viszont valami mást próbál bemutatni. Egy félelmetes sztorit. Kétségeim voltak, hogyan fog működni mesében egy rémséges ház, de nagyon jól átjön a hangulata. Élvezetes, szórakoztató produkció lett.

Takiyeahell   2022. 10. 15.

Igazi gyerekhorror, habár vannak benne egyes jelenetek, amik felnőtt fejjel is parák azért. Kis élmény, aki rá van erre hangolódva, annak szuper.

A filmnek csak egy-egy része volt 3D-ben.

20 betétdal van benne.

(JRD )

A Monster House 3D technikával készült animáció.

(JRD )

2006. július 18-án dobták piacra afilmen alapuló videójátékot, azonos címmel.

2008-ban jelölve volt az AFI TOP 10 animációs film listájára.