77% 356 szavazat

Cikkek (3)
Fórum
JRD

FILMINFÓ

Esténként különös hangok szűrődnek ki a régi házból, nyögések, reccsenések, elfojtott sóhajok zavarják az utca nyugalmát. Három utcabeli gyerek arra gyanakszik, hogy az ódon falak között valami olyasmi tanyázik, aminek nem volna szabad. Kíváncsiságuk hamarosan… Több

Rendező: Gil Kenan
Forgatókönyvíró: Dan Harmon, Rob Schrab, Pamela Pettler
Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2006.08.17.

2024.06.21 coraline19

Old school horrorfilmeket kenterbe verő klasszikus

Rettentően egyedi és szép animációja van szerintem. Cseppet sem gagyi, inkább egyedi, ami a film varázsát is adja. Emellett a története is menő, csakúgy, mint a zenék!!

2022.10.15 JRD

Egyik kedvencem. Kellően parás ahhoz, hogy kisgyerekeknek ne ajánljuk, de kellően nem ahhoz, hogy nagyobbakkal meg lehessen nézni. Amolyan kölyökhorror. Vannak egészen odab@szós pillanatok is benne. Így Halloween felé járva nem is rossz egy bulis csoportfilmezésre. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2019.11.26 Timon

Dalbetétei viszonylag jók voltak, de annyira nem tudtak bennem nyomot hagyni. Viszont a kísérteties része, meg a mesébeillő hátborzongás, és nem kevés jó akciójelenet adott volt benne,és ezeknek köszönhetően a történet nem annyira átlagos. 10/8

2019.07.26 Ms. Akárki

Ijesztgetős szellemtörténetes gyerekmesének elmegy, de az már egy kicsit erős, hogy a ház alagsorában van eltemetve a nő és az miatt lesz gyilkos a ház... Az animáció is sajnos elég gagyi, úgyhogy ez max egyszernézős.

2021.04.04 Rea387147

Szeretem ezt az animációs filmet, viszont felnőtt fejjel nem annyira ijesztő, mint gyerek fejjel. Egyébként a történet remek, a kivitelezése – a korhoz képest, amikor készült – nagyon jó.

#1

A filmnek csak egy-egy része volt 3D-ben.Szerző: JRD

#2

20 betétdal van benne.Szerző: JRD

#3

A Monster House 3D technikával készült animáció.Szerző: JRD

#4

2006. július 18-án dobták piacra afilmen alapuló videójátékot, azonos címmel. Szerző: Bogi87

#5