Elvitte a víz

Elvitte a víz

Flushed Away
indingo

Roddy jómódú háziegér, aki luxuskörülmények közt éli az életét mit sem törődve a világ gondjaival. Egy nap azonban egy ismeretlen jövevény érkezik a csatornák világából, aki meg akar szabadulni Roddytól, és ravaszsága folytán az elkényeztetett egér a csatornában köt ki. Itt megismerkedik… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2006.11.30. | HBO Max (2023.10.07.)

2019.09.26 indingo

Jó kis animációs film és családi programnak sem utolsó hisz amin a gyerek és felnőtt együtt jól szórakozik és eltölti az időt és még egy kis tanulságot is tartalmaz nem lehet akármi.

2019.09.23 dailyfilmsan

Aranyos kis Stop motion mese. Ötletes az egész történet de nem annyira eredeti hogy most ujjongásban törjek ki. Párszor megnézhető de minden egyes alkalommal unalmasabb lesz.

2019.07.26 Ms. Akárki

A főszereplőd Roddy szinkronhangját és karakterét Hugh Jackman adta és csak ez miatt néztem meg az elkényeztetett kis egér kalandjait, de nem bántam meg. Klassz kikapcsolódás és kellemes kis egyszerű humor jellemzi. Inkább kisebb gyerekeknek ajánlom, mert ők biztos nem fognak unatkozni rajta.

2018.03.28 NFG

Nekem nagyon tetszett! Az animáció is majdnem teljesen rendben volt, csak számomra az egerek kicsit idétlenekre sikerültek! Viszont a sztori klassz lett! Tetszik, hogy olyan perspektívából is láthattuk a világot, mint a kis rágcsálók!

2016.04.29 Phalanx

Kivételesen jó a sztorija ennek a mesének, jók a poénok és a szereplők is, szóval ez kifejezetten tetszett nekem. Amolyan tipikus mindenki számára élvezhető film, amit szemmel láthatóan profik csináltak meg, akik nagyon értenek a mesterséghez.

Az Aardman Animations első teljes mértékben számítógépes animációval készült filmje.Szerző: kázsé

Mikor Roddy filmet választ a mozipremierre, az összes DVD címe egy Dreamworks film.Szerző: kázsé

Robert De Niro is jelölt volt Tüske szerepére.Szerző: kázsé

A hűtőben az egyik fagyott patkány Han Solo.Szerző: kázsé