NFG   2018. 03. 28.

Nekem nagyon tetszett! Az animáció is majdnem teljesen rendben volt, csak számomra az egerek kicsit idétlenekre sikerültek! Viszont a sztori klassz lett! Tetszik, hogy olyan perspektívából is láthattuk a világot, mint a kis rágcsálók!

Phalanx   2016. 04. 29.

Kivételesen jó a sztorija ennek a mesének, jók a poénok és a szereplők is, szóval ez kifejezetten tetszett nekem. Amolyan tipikus mindenki számára élvezhető film, amit szemmel láthatóan profik csináltak meg, akik nagyon értenek a mesterséghez.

duhaj   2016. 01. 02.

Jó mese, nagyon tetszett, ötletes volt és poénos, jók a viccek és a karakterek. Az utóbbi idők egyik legjobb animációs filmje szerintem, pedig viszonylag sok készül, de ennek a színvonalát a legtöbb nem üti meg szerintem.

Az Aardman Animations első teljes mértékben számítógépes animációval készült filmje.

(kázsé )

Mikor Roddy filmet választ a mozipremierre, az összes DVD címe egy Dreamworks film.

(kázsé )

Robert De Niro is jelölt volt Tüske szerepére.