Hangya boy

Hangya boy

The Ant Bully

A tízéves Lucas nemrég költözött új városba a családjával, és még nincsenek barátai. Ráadásul rászáll a szomszéd srác, egy erőszakos, kiállhatatlan kölyök és pokollá teszi az életét. Az elkeseredett Lucas minden sérelemért a kertjükben serénykedő hangyákon áll bosszút. Az elszánt kis teremtményeknek azonban kezd elegük lenni ebből. A nagyhatalmú hangyamágus, Zoc varázsitalt kotyvaszt, melynek egyetlen cseppjétől Lucas hangyányi méretűre zsugorodik és bekerül a bolyba. Kemény próbatétel vár rá: a szabadságát csak akkor nyerheti vissza, ha a közösség hasznos tagjává válik.

Forgatókönyvíró: John Nickle
Premier (HU): 2006.09.21.

2019.06.30 Norbert93

Nagyjából minden évre jut egy-két igényesebb animációval készített, jobb alapötlettel rendelkező film, ami ligába száll a Disney/Pixar/Dreamworks stúdiók alkotásaival, de fantázia, promo, eredetiség vagy egyéb okok miatt durván alulmarad, lehúzzák a ... Több

2018.12.07 mamiéstöti2

Nem a legjobb mesék közül való. Végig unalmas és a karakterek sem aranyosak. A története sem újdonság.

2016.05.27 Orosz István

Jó kis családi animációs film érzelmes szórakoztató. Tehát ha anyuka és apuka vagy nézni akartok valami közöset a gyerekkel aminek netán van valami tanítani valója is, felnőttek számára is élvezhető akkor csak ajánlani tudom.

A Warner Bros stúdió 280. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2