Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Ferdinánd

(Ferdinand)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Filmelemző   2018. 03. 29.

Nagyon aranyos, családbarát kis történet egy szelíd bikáról, akinek a küzdelemnél és harcnál sokkal fontosabb a szeretet érzése. A sztori elvarázsolja az embert, miközben nevettet is. Nekem nagyon tetszett, értékelésem: 7,5 pont.

alexxx   2017. 12. 22.

Hát őszintén szólva nekem kicsit csalódás lett ez a film. A stúdió korábbi animációi nagyon bejöttek, de ebből hiányzott az az érettség, ami miatt a felnőtt korosztályt is ki tudná szolgálni. Legalábbis szerintem.

hackerjulcsi   2018. 03. 29.

Hozza az átlagos animációs filmektől elvárható és megszokott felépítettséget, morális tartalomgyártást. Ferdinánd karaktere kissé bugyuta volt a számomra. Egyszer nézhető, de többször nem éri meg - szerintem.

BoBamburg   2018. 04. 24.

Hát ez egy nagyon gyenge film. Történet kőegyszerű, poénok nem viccesek és sokszor még zavaróan el is vannak nyújtva plusz a karakterek nagy része egyszerűen idegesítő. Oké, én mondjuk a Jégkorszakot meg a Rio-t se csípem, és ugye ugyanaz a stúdió csinálta ezt is, de ez alulmúlta még azokat is.

Csicsi88   2018. 04. 27.

Kellemesen pihentetően szórakoztató animációs vígjáték. Nekem nagyon tetszett, mindenképp ajánlom kikapcsolódáshoz. Jópofa poénos történet, tel szeretettel.

David Tennant
Raúl Esparza
Jerrod Carmichael
Gina Rodriguez
Bobby Cannavale

Ha lesz pozitív hatása annak, hogy a Disney felvásárolta a Foxot, az egyik valószínűsíthetően az lesz, hogy több ilyen, minden értelemben középszerű animációs alkotást nem láthatunk a mozikban a Blue Skytól. 55/100 több»

Munro Leaf és Robert Lawson Amerikában kultikus népszerűségnek örvendő mesekönyvéből a Disney még az első megjelenést követően készített egy Oscar-díjat is nyert rövid rajzfilmet. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. több»

A történet önmagában is egy kedves sztori, eredetileg Munro Leaf "tollából", még az 1936 -os esztendőből. Ekkor készült el ugyanis az alapmese, melyet aztán most elővett Carlos Saldanha és csapata. A rajzok gyönyörűek, a környezet nagyon szép, az összhatás pedig pozitív energiákat és feltöltődést adó. több»

Svédországban minden Karácsonykor a leadják a Ferdinand című rövid tévéműsort, mely még napjainkban is nagy népszerűségnek örvend, és sok családban szabályosan tradíciója van.

A film Munro Leaf "The Story of Ferdinand" című gyerekkönyvén alapszik.

A Fox 2013-ban jelentette be hivatalosan a filmet. A premierdátumot ekkor 2017. áprilisára tűzték ki, azonban végül a bemutatót végül december 15-re halasztották. A Ferdinád így ugyanazon a hétvégén kerül majd a mozikba, mint a Star Wars VIII.