Jetikölyök

Ms. Akárki   2019. 12. 02.

Nagyon édes mese amit nem csak a kissebb gyerkőcök fognak élvezni. Mesés a látványvilág, de mégis a gyönyörű zenéi a legjobban. Találékony és vicces kaland ahogy szegény cuki jetikölyköt a családjához próbálják eljuttatni.

cvölf   2019. 10. 25.

Tudtam, hogy mire váltok jegyet. Ez a mese egyszerűen nem is okozott csalódást. Minden ott van benne, ami csak kell: jópofa humor, szívhez szóló történet és remek animáció. Szerintem ezt látni kell egyszerűen!

Alphik   2019. 10. 24.

Sajnálom, én nem tudok elvonatkoztatni az Így neveld a sárkányodat történetétől. Mintha ugyanaz a séma lenne, teljesen eljátszva az egész, csak épp más figurákkal. A mese ettől függetlenül igazán remek lett, csak épp nem tartom valószínűnek, hogy újra meg akarjam majd nézni.

FunBoi   2019. 10. 07.

A Dreamworks most sem okozott csalódást, sikerült izgalmas, ugyanakkor kedves és szerethető animációs filmet készíteniük remek karakterekkel. Szerintem minden korosztály megtalálja benne a kedvére valót, családi mozizásra kitűnő választás.

gandalf01   2019. 09. 20.

Az év legjobb mozis élménye volt számomra. Végre egy gyerekeknek és felnőtteknek szóló történet, amiben nincsenek félelmetes szörnyek, de rengeteg érzelem, kaland és izgalom várja a nézőket. Valódi üzenetet közvetít arról, hogy sose adjuk fel az álmainkat, merjük követni őket. Valószínűleg nem az utolsó találkozásom volt a kis jetivel, biztos vagyok benne, hogy többször újranézem a jövőben.

Olyannyira részletgazdag, a szó legnemesebb értelmében kedves animációs eszközökkel teszik ezt, hogy az még hollywoodi mércével mérve sem feltétlenül mindennapi. több»

Van itt minden, mi szem-szájnak ingere, nem kevés izgalom, nagyszerű látványvilág és sok humoros jelenet, melynek köszönhetően az egész családnak kellemes kikapcsolódásban lehet része. több»

A film összbevétele 128 715 070 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 170 739 664 forintot termelt. A hazai mozik összesen 129 539 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Sarah Paulson pályafutásának első egészestés animációs filmje.

Ezzel a filmmel debütál rendezőként Todd Wilderman.

A Jetikölyök a DreamWorks Animation ötödik női főszereplős animációs filmje: Csibefutam, Szörnyek vs. Űrlények, Croodék, Trollok.