NA

Jetikölyök

FunBoi   2019. 10. 07.

A Dreamworks most sem okozott csalódást, sikerült izgalmas, ugyanakkor kedves és szerethető animációs filmet készíteniük remek karakterekkel. Szerintem minden korosztály megtalálja benne a kedvére valót, családi mozizásra kitűnő választás.

gandalf01   2019. 09. 20.

Az év legjobb mozis élménye volt számomra. Végre egy gyerekeknek és felnőtteknek szóló történet, amiben nincsenek félelmetes szörnyek, de rengeteg érzelem, kaland és izgalom várja a nézőket. Valódi üzenetet közvetít arról, hogy sose adjuk fel az álmainkat, merjük követni őket. Valószínűleg nem az utolsó találkozásom volt a kis jetivel, biztos vagyok benne, hogy többször újranézem a jövőben.

Sarah Paulson pályafutásának első egészestés animációs filmje.

Ezzel a filmmel debütál rendezőként Todd Wilderman.

A Jetikölyök a DreamWorks Animation ötödik női főszereplős animációs filmje: Csibefutam, Szörnyek vs. Űrlények, Croodék, Trollok.