Jetikölyök

Jetikölyök

Abominable

A Dreamworks stúdió legújabb animációja varázslatos utazásra invitálja a nézőt egészen Sanghajtól a Himalája legmagasabb csúcsaiig. Egy baráti társaság hegyvidéki kalandozásai során rábukkan egy fiatal jetire, majd együtt egy nagy kalandra indulnak, hogy megtalálják a csintalan jeti családját… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Kína
Premier (HU): 2019.10.24.
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2021.09.16 KCintia

Szép és jó

Én hatalmas meserajongó vagyok, de ez nem ütötte meg nálam azt a szintet, amit elvártam volna. Szép, kalandos, érzelmes, aranyos. Nekem vannak bizonyos "igényeim" egy mese felé, és ennél abszolút nem jött át, amit szerettem volna. Egyszer megérte, de így ennyi is.

2020.04.14 Artemisia

Sejtettem, hogy egy kalandos, izgalmas rajzfilmmel lesz dolgom egy imádnivaló kis jetivel a főszerepben, de azt nem sejtettem, hogy ilyen szép és megható történet kerekedik belőle . A kis Everest nagyon erős azonosulási pont, szívszorító ahogy rette... Több

2021.09.12 Klauka89

Kedvenc

Nagyon aranyos, megható mese. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak is.

2019.12.02 Ms. Akárki

Nagyon édes mese amit nem csak a kissebb gyerkőcök fognak élvezni. Mesés a látványvilág, de mégis a gyönyörű zenéi a legjobban. Találékony és vicces kaland ahogy szegény cuki jetikölyköt a családjához próbálják eljuttatni.

2020.07.10 BoBamburg

Valószínűleg nem én, illetve nem az én korosztályom volt a célközönség, mert hiába bírom a jó animációs filmeket, ez nagyon nem talált be nálam. Persze kedves film, de minden eresetiséget és új mondandót nélkülöz,tipikus tucat mese.

A film összbevétele 189 892 513 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 177 558 124 forintot termelt. A hazai mozik összesen 135 699 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Sarah Paulson pályafutásának első egészestés animációs filmje. Szerző: hp

Ezzel a filmmel debütál rendezőként Todd Wilderman. Szerző: hp

A Jetikölyök a DreamWorks Animation ötödik női főszereplős animációs filmje: Csibefutam, Szörnyek vs. Űrlények, Croodék, Trollok.Szerző: hp

Bár televíziós sorozatokban vállalt már szinkronmunkát, ez Chloe Bennet első egészestés animációs filmje.Szerző: hp

(2019. 10. 30.)
Olyannyira részletgazdag, a szó legnemesebb értelmében kedves animációs eszközökkel teszik ezt, hogy az még hollywoodi mércével mérve sem feltétlenül mindennapi. Több

Értékelés: 8.5/10
(2019. 10. 30.)
A hószörny kalandjai a hegedűssel a háztetőről
Van itt minden, mi szem-szájnak ingere, nem kevés izgalom, nagyszerű látványvilág és sok humoros jelenet, melynek köszönhetően az egész családnak kellemes kikapcsolódásban lehet része. Több