Kung Fu Panda 2.

Kung Fu Panda 2.

Kung Fu Panda 2

Po, az esetlen panda minden várakozás ellenére beteljesítette küldetését: ő lett a kung fu nagy mestere, a sárkányharcos, aki bajtársaival, Tigrissel, Daruval, Sáskával, Viperával és Majommal együtt védelmezi a falut. Váratlanul azonban egy soha nem látott gonosztevő bukkan elő, akit úgy… Több

Forgatókönyvíró: Ethan Reiff, Cyrus Voris
Premier (HU): 2011.06.02. | HBO Max (2022.10.01.) | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2021.01.15 Interfectorem Sabnock

Ez már nem nyerte el a tetszésemet. Így már nekem sok a poénok ismételgetéséből, sutaságából, plusz a történet sem valami nagy durranás. Kellett a pénz, hát folytatták, mi meg bedőltünk és megnéztük. Úgy röviden ennyi.

2017.09.21 mamiéstöti2

Az eddigi részek leggyengébbike nálam, de még így is tele van humorral, akcióval és érzelmekkel. Tetszik, hogy még erőteljesebb grafikával áldották meg, mint az első részt.

2020.05.08 Artemisia

Egészen más élmény volt az első részhez képest. A lassan folydogáló cselekmény után ez a rész feszes, akciódús (mindenki veszélyben, és mindenki igyekszik egységesen felvenni a harcot a gonosz Shen ellen), magasabban vannak a tétek (Shen tömegpusztít... Több

2018.12.07 indingo

Az első rész jobban tetszett, de azért ebben is volt potenciál. A története humoros, mindenki megtalálja a kedvenc karaktert.

2017.08.13 Deku

Az első nekem kicsit jobb volt de ez is haláli rész. A panda nagyon kegyetlen poénokat tud elsütni. Sutaságával viszi a filmet, nagyon szimpatikus úgy ahogy van.

Shen a Cai Li Fo harcművészet szerint harcol. Mivel páva, a tollát használja, és nem a stílusra legjellemzőbb fém legyezőt. Tulajdonképpen ez a harcművészet inkább védekező és elterelő mozdulatsorokat tartalmaz, mintsem támadót. Szerző: dailyfilmsan

2011-ben a 6. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Az egyik jelenetben Master Croc felveszi Jean-Claude Van Damme (az őt szinkronizáló színész) ismert harci állását.Szerző: kázsé

2011 szeptemberében ez volt a legnagyobb bevételt hozó film női rendezővel.Szerző: kázsé

(2016. 03. 06.)
Kung Fu Panda 2
A Kung Fu Panda 2 bizonyos mértékig minden tekintetben képes felülmúlni elődjét, és egy határozott mozdulattal egy életképes filmsorozat irányába lökni tovább az első filmet. Több