Így neveld a sárkányodat 2.

(How to Train Your Dragon 2)

Snowball  2016. 12. 14.

Ez a mű sajnos nem váltott ki belőlem pozitív érzéseket. Először is nagyon nehezen emészthető sztorit kapott amit én eltudtam volna képzelni sokkal könnyedebb verzióban is. Aztán ezt elég gyengén is adták elő nekem emiatt nem jött be.

mamiéstöti2  2017. 09. 21.

Talán ez a leggyengébb rész, de még így is jobb a legtöbb hasonló kategóriájú rajzfilmnél. Az első rész poénjai megmaradtak, ahogy a karakterek eredetisége is.

mdlg4th  2016. 02. 04.

Fantasztikus. Igencsak pörgős lett és kellemes hangvételű is egyszerre. Nekem mindenképp nagyon adta. Erős alkotás. Ezzel a filmmel betelni szinte lehetetlen.

Bthewatcher  2017. 07. 25.

Nem minden a gyerekekről szól. Mindenki azt gondolja, ha jön egy animáció akkor az csak gyerekeknek kell hogy szóljon ez nagyon nem így van.1-2 rész is tökéletes alkotás volt ennyi.

puffancshercegnő  2016. 09. 20.

Nagyon aranyos mese, hűen követi az első részt, és tetszik, hogy hangulatban hozza a mesesorozat színvonalát is. A soundtrackje is az egyik legjobb a mesék között szerintem. Érdemes megnézni felnőttként is, jó kikapcsolódás.

Magyarországon igen nagy népszerűségnek örvendett a film, kb. 497 705 845 Ft bevételt termelt.

Cressida Cowell Így neveld sárkányodat c. regényén alapszik a film.

120 zenész és egy 100 tagú kórus működött közre a filmzene elkészítésében.