A Lego-kaland (2014)

The LEGO Movie

A Lego-kaland

GedyPapa   2017. 03. 09.

Azoknak (mint például én), akik számára a gyermekkori szórakozást a Lego nyújtotta igazi szórakozás volt ez a nagyon jól elkészített Lego Movie. Szellemes, ötletes és akciódús volt mind a Lego világban zajló történet, mind az élőszereplős. Még az "everything is awesome"-ot is meg tudtam bocsátani neki. Nagyon tetszett, ahogy összekombinálták a különféle Lego univerzumokat egy nagy kerek egésszé.

hp   2015. 01. 24.

A tavalyi év legjobb animációs filmje. Laza, üde, szórakoztató, és ha erről meg is feledkeznék, arra emlékezni fogok, hogy ez az a film, ami valahogy elkerülte az Oscar-bizottság figyelmét.

babsy88   2015. 01. 23.

Többet vártam ettől a mesétől. Sablonos poénok, jellemtelen szereplők, bár Emmettnek pont ez a tulajdonsága. Elég unalmas, de egyszer nézhető. Will Ferreltől szokatlan komolytalanság. Azért minden Szupi Szuper!!!

harnas1207   2018. 12. 12.

Bevallom ennél sokat botrányosabbra számítottam. De összességébe egy kicsit gyengécske paródia filmnek is beillett. Voltak benne jó poénok és a befejező jelenet is aranyos lett.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon jó kellemes meglepetés volt ez a film. Aranyos és fantáziadús történet. Emmet már az elején belopta magát a szívembe a kedves kis bugyuta kisugárzásával. A zene fülbemászó, kiírthatatlan:D Felnőtt fejjel is nagyon klassz poénok vannak benne.

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 226 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 21.helyén áll.

Richard Corliss filmkritikus szerint 2014 legjobb filmes alkotása A Lego-kaland.