A Lego-kaland (2014)

The LEGO Movie

A Lego-kaland

GedyPapa   2017. 03. 09.

Azoknak (mint például én), akik számára a gyermekkori szórakozást a Lego nyújtotta igazi szórakozás volt ez a nagyon jól elkészített Lego Movie. Szellemes, ötletes és akciódús volt mind a Lego világban zajló történet, mind az élőszereplős. Még az "everything is awesome"-ot is meg tudtam bocsátani neki. Nagyon tetszett, ahogy összekombinálták a különféle Lego univerzumokat egy nagy kerek egésszé.

hp   2015. 01. 24.

A tavalyi év legjobb animációs filmje. Laza, üde, szórakoztató, és ha erről meg is feledkeznék, arra emlékezni fogok, hogy ez az a film, ami valahogy elkerülte az Oscar-bizottság figyelmét.

babsy88   2015. 01. 23.

Többet vártam ettől a mesétől. Sablonos poénok, jellemtelen szereplők, bár Emmettnek pont ez a tulajdonsága. Elég unalmas, de egyszer nézhető. Will Ferreltől szokatlan komolytalanság. Azért minden Szupi Szuper!!!

harnas1207   2018. 12. 12.

Bevallom ennél sokat botrányosabbra számítottam. De összességébe egy kicsit gyengécske paródia filmnek is beillett. Voltak benne jó poénok és a befejező jelenet is aranyos lett.

D. Wolfe   2016. 04. 18.

Fantasztikus, lenyűgöző film! Alapból imádok mindent, aminek akár a legkevesebb köze van a Legóhoz, de azt nem gondoltam volna, hogy az elmúlt évek legjobb animációs filmjét lesz szerencsém látni, melyben amúgy a történelem legjobb Batman figurája szerepel. A végén lévő tanulság és végső konklúzió láttán leesett az állam.

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 226 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 21.helyén áll.

Richard Corliss filmkritikus szerint 2014 legjobb filmes alkotása A Lego-kaland.