Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

A Lego-kaland (2014)

The Lego Movie

A Lego-kaland

dailyfilmsan   2019. 09. 29.

A technika nagyon tetszett, eleinte nem tudtam jónak elképzelni a rajzfilmet. Gagyira számítottam és meglepően jól konfigurált képet kaptam. Úgyhogy eleve plusszal indított a film. Ötletes volt emellett és a gagyi szöveg is eléggé fülbemászó hogy szó... több»

GedyPapa   2017. 03. 09.

Azoknak (mint például én), akik számára a gyermekkori szórakozást a Lego nyújtotta igazi szórakozás volt ez a nagyon jól elkészített Lego Movie. Szellemes, ötletes és akciódús volt mind a Lego világban zajló történet, mind az élőszereplős. Még az "ev... több»

hp   2015. 01. 24.

A tavalyi év legjobb animációs filmje. Laza, üde, szórakoztató, és ha erről meg is feledkeznék, arra emlékezni fogok, hogy ez az a film, ami valahogy elkerülte az Oscar-bizottság figyelmét.

babsy88   2015. 01. 23.

Többet vártam ettől a mesétől. Sablonos poénok, jellemtelen szereplők, bár Emmettnek pont ez a tulajdonsága. Elég unalmas, de egyszer nézhető. Will Ferreltől szokatlan komolytalanság. Azért minden Szupi Szuper!!!

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon jó kellemes meglepetés volt ez a film. Aranyos és fantáziadús történet. Emmet már az elején belopta magát a szívembe a kedves kis bugyuta kisugárzásával. A zene fülbemászó, kiírthatatlan:D Felnőtt fejjel is nagyon klassz poénok vannak benne.

harnas1207   2018. 12. 12.

Bevallom ennél sokat botrányosabbra számítottam. De összességébe egy kicsit gyengécske paródia filmnek is beillett. Voltak benne jó poénok és a befejező jelenet is aranyos lett.

Lonka   2017. 07. 30.

Lányként sosem legoztam, de leültem megnézni ezt a mesét. Egész helyes volt a története, furcsa volt mozogni és beszélni látni a figurákat.

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 226 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 21.helyén áll.

Richard Corliss filmkritikus szerint 2014 legjobb filmes alkotása A Lego-kaland.

2015-ben elnyerte a BAFTA-díjat: Legjobb animációs film: Phil Lord, Chris Miller.

Edgar Wright azt nyilatkozta, hogy ez a kedvenc filmje 2014-ből.

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-ot kapott 226 kritika alapján.

Az USA-ban 400 416 780 dollár bevételt generált, 60 millió dollárból készült el A Lego-kaland.

Már a bemutató előtt bejelentették, hogy folytatás készül a filmhez.

Magyarországon egy nappal az merikai premier előtt, 2014. február 6-án mutatták be a mozik.

Élőszereplős részek is fellelhetőek benne.