A Lego-kaland (2014)

The LEGO Movie

A Lego-kaland
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

dailyfilmsan   2019. 09. 29.

A technika nagyon tetszett, eleinte nem tudtam jónak elképzelni a rajzfilmet. Gagyira számítottam és meglepően jól konfigurált képet kaptam. Úgyhogy eleve plusszal indított a film. Ötletes volt emellett és a gagyi szöveg is eléggé fülbemászó hogy szórakoztató tudjon lenni. Konkrét paródiát csinál magából néhány esetben. Nekem tetszett persze nem lesz a kedvencem, de jót nevettem rajta.

GedyPapa   2017. 03. 09.

Azoknak (mint például én), akik számára a gyermekkori szórakozást a Lego nyújtotta igazi szórakozás volt ez a nagyon jól elkészített Lego Movie. Szellemes, ötletes és akciódús volt mind a Lego világban zajló történet, mind az élőszereplős. Még az "everything is awesome"-ot is meg tudtam bocsátani neki. Nagyon tetszett, ahogy összekombinálták a különféle Lego univerzumokat egy nagy kerek egésszé.

hp   2015. 01. 24.

A tavalyi év legjobb animációs filmje. Laza, üde, szórakoztató, és ha erről meg is feledkeznék, arra emlékezni fogok, hogy ez az a film, ami valahogy elkerülte az Oscar-bizottság figyelmét.

babsy88   2015. 01. 23.

Többet vártam ettől a mesétől. Sablonos poénok, jellemtelen szereplők, bár Emmettnek pont ez a tulajdonsága. Elég unalmas, de egyszer nézhető. Will Ferreltől szokatlan komolytalanság. Azért minden Szupi Szuper!!!

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon jó kellemes meglepetés volt ez a film. Aranyos és fantáziadús történet. Emmet már az elején belopta magát a szívembe a kedves kis bugyuta kisugárzásával. A zene fülbemászó, kiírthatatlan:D Felnőtt fejjel is nagyon klassz poénok vannak benne.

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 226 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 21.helyén áll.

Richard Corliss filmkritikus szerint 2014 legjobb filmes alkotása A Lego-kaland.