A Lego-kaland

A Lego-kaland

The Lego Movie

A teljesen átlagos Emmet egy igazi és lelkes építőmunkás, aki vidáman teszi a dolgát, és hiszi, hogy munkájával előrébb tud jutni a Lego-világ. Ám egy szerencsétlen véletlen folytán mindenki azt hiszi, hogy ő a kiválasztott, aki megmenti a világot a szürke unalomtól, Emmet pedig, nem… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Dánia, Ausztrália
Premier (HU): 2014.02.06. | HBO Max (2021.07.04.)

2024.03.08 tangatamanu

Zseniális humorú, elgondolkoztató sztori minden korosztálynak.

2015.01.24 hp

A tavalyi év legjobb animációs filmje. Laza, üde, szórakoztató, és ha erről meg is feledkeznék, arra emlékezni fogok, hogy ez az a film, ami valahogy elkerülte az Oscar-bizottság figyelmét.

Szuper kis animációs mozi. Könnyed, habos-babos, és mégis odaszögezi az embert a képernyő elé. Soha rosszabbat ne lássak! Minden generációnak ajánlott.

2017.03.09 GedyPapa

Azoknak (mint például én), akik számára a gyermekkori szórakozást a Lego nyújtotta igazi szórakozás volt ez a nagyon jól elkészített Lego Movie. Szellemes, ötletes és akciódús volt mind a Lego világban zajló történet, mind az élőszereplős. Még az "ev... Több

2015.07.26 kabel

A Lego-kaland egy érdekfeszítő animációs film, mindegyik generációnak, meglepően mély üzenetekkel és érdekfeszítő fordulatokkal. Nem gondoltam volna, hogy egy marketing film, ennyire ötletes lehet és ennyi érdekes viccel kedveskedjen. Animációs film kategóriájában ez a film mindent visz.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció- és kalandfilm kategória listájának 21. helyén áll.Szerző: Bogi87

Richard Corliss filmkritikus szerint 2014 legjobb filmes alkotása A Lego-kaland.Szerző: Bogi87

2015-ben elnyerte a BAFTA-díjat: Legjobb animációs film: Phil Lord, Chris Miller.Szerző: Bogi87

Edgar Wright azt nyilatkozta, hogy ez a kedvenc filmje 2014-ből.Szerző: Bogi87