A Lego-kaland (2014)

The LEGO Movie

GedyPapa   2017. 03. 09.

Azoknak (mint például én), akik számára a gyermekkori szórakozást a Lego nyújtotta igazi szórakozás volt ez a nagyon jól elkészített Lego Movie. Szellemes, ötletes és akciódús volt mind a Lego világban zajló történet, mind az élőszereplős. Még az "everything is awesome"-ot is meg tudtam bocsátani neki. Nagyon tetszett, ahogy összekombinálták a különféle Lego univerzumokat egy nagy kerek egésszé.

hp   2015. 01. 24.

A tavalyi év legjobb animációs filmje. Laza, üde, szórakoztató, és ha erről meg is feledkeznék, arra emlékezni fogok, hogy ez az a film, ami valahogy elkerülte az Oscar-bizottság figyelmét.

D. Wolfe   2016. 04. 18.

Fantasztikus, lenyűgöző film! Alapból imádok mindent, aminek akár a legkevesebb köze van a Legóhoz, de azt nem gondoltam volna, hogy az elmúlt évek legjobb animációs filmjét lesz szerencsém látni, melyben amúgy a történelem legjobb Batman figurája szerepel.
A végén lévő tanulság és végső konklúzió láttán leesett az állam.

czerik   2018. 07. 27.

Nagyszerű mese. Humoros, akció dús, szórakoztató történettel. Új dolog volt ez, de nagyon bevált. Kár, hogy a következő rész csak 5 év után jön ki az elsőhöz képest. Ajánlom!

Lonka   2017. 07. 30.

Lányként sosem legoztam, de leültem megnézni ezt a mesét. Egész helyes volt a története, furcsa volt mozogni és beszélni látni a figurákat.

A Rotten Tomatoes oldalán 96%-os értékelést kapott 226 kritika alapján.

(Bogi87 )

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 21.helyén áll.

(Bogi87 )

Richard Corliss filmkritikus szerint 2014 legjobb filmes alkotása A Lego-kaland.