Deku   2017. 09. 24.

Kész csődtömeg lett ez a film, hatalmas bukás az egész számomra. Nem hozta azt a szintet amire én gondoltam a bemutatása alapján. Bár biztos sokaknak tetszett nekem viszont nem adott semmit.

felicity   2017. 08. 07.

Vicces, izgalmas film. Jó nézni. jól ki van találva. Szerintem az egész családnak való. csak ajánlani tudom.

SzFa   2017. 09. 28.

Nem igazán tetszett, az animálás, a karakterek, az állatok nagyon szépen elkészített. A történet viszont nem igazán jött be. Sok helyen untam, ezért nem rossz, de átlagos.

NFG   2018. 03. 30.

Nem mondanám, hogy kiemelkedő a történet! De nagyon tetszett ez az állatos megoldás! Igazán aranyos az animációja! Felnőtteknek kicsit unalmas lehet, így nekik nem ajánlom annyira!

authorgirlll   2017. 12. 30.

Jó kis mese, de a szokásos történet. A gonosz tolvaj, aki eddig mindenkinek kárt okozott és bántott jó útra tér. Visszafogadják a csordába és boldogan élnek míg van mogyoró.

A vízimalom lécei ellenkező irányba vannak, mint ahogy lenniük kéne a valóságban.

(Mavil )

Ez eddig a legdrágább Dél-Korea-i koprodukciós animációs film.

(Mavil )

A holland verzióban az egyik karaktert a híres YouTube star, Enzo Knol szólaltatja meg.