Astro Boy

Orosz István   2016. 05. 28.

Kicsit szomorú, hogy gyerekeknek ajánlani tudjam. A gyermekét elvesztő apa készít egy robotot amit a fiáról mintáz. Szerintem egy gyereknek nem ez kell még. Inkább szomorú mint vidám mese, benne van a fájdalom minden egyes percében, de azért mégis boldog vége van bemutat, egy apokaliptikus kort amikor a föld szinte lakhatatlan a tehetősebbek egy szigetet emeltek az égbe ahol élük mindennapi életüket, és nem érdeklik a lenti világ borzalmai. Az üzenet megtalálható benne, eljut a nézőhöz s felfogja hogy mi is járhatunk így.

sziliné bea   2015. 02. 09.

Érdekesnek mondanám! Többet nem nézem meg! Egyszer bőven elég volt! Nekem kicsit jellegtelen volt, sem a szereplők sem a történt nem fogott meg. Átlagos kis animációs mese, amitől láttunk már sokkal jobbakat is.

A film a japán Mighty Atom c. mangasorozatóol készült amerikai remake.

(ZeroHero)