Szörnyek az űrlények ellen

Timon   2019. 10. 04.

Itt vette legjobban kezdetét a 3D-s animáció,de a sci-fit ennyire jó színben (pontosabban mesei formában) megjeleníteni a maga nemében egy viszonylag eredeti elgondolás alapján történhetett csak meg.De az,hogy titkosszolgálatok által tartott szörnyek... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Találó jellemvonásokkal rendelkező karakterek, ötletes megoldások. Viszont némelyik szereplő a célközönség számára ijesztő lehet. A vége is lehetett volna jobb.

Orosz István   2017. 07. 28.

Érdekes egy rajzfilm, mellette szórakoztató is. A felnőtt, és gyermek korosztályt is egyaránt elszórakoztatja. Azt mondom legalább, egy második részt megérdemelt volna.

dailyfilmsan   2019. 03. 02.

Én nagyon szeretem ezt a rajzfilmet. Talán azért mert tele van pop-kulturális utalással. Nem egy nagy szám de szerethetőek a karakterei és a grafikája sem rossz. Nem a cuki és ranyos fajta inkább az amit még anyu és apu is élvezhet.

Thibo84   2019. 05. 21.

Bob és Dr Csótány elviszik az egész filmet a hátukon. A történet jól ki van találva.

Ms. Akárki   2019. 04. 26.

Elég felejthető animációs mese lett ez sajnos. Pedig az előzetesek alapján sokat vártam tőle. Az a probléma, hogy kb. az összes viccet, humorforrást lelőtték az előzetesben, mint kiderült, és így sajnos elég üres volt az egész mese. Ötletes lett volna pedig az alapsztori.

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 03. 28.

Ajánlás útján néztem meg ezt a rajzfilmet, de nem kellett volna. Nekem nagyon nem jött be. Semmi pozitívat nem tudok róla elmondani, borzasztó volt.

Gallaxhar arcvonásait a Dreamworks animation vezérigazgatójáról, Jeffrey Katzenbergről mintázták.

(dailyfilmsan )

A rajzfilm azon jelenete, ahol az elnök szintetizátorral próbál komunikálni a robottal lett 2010-2011 legnépszerűbb mémje.

(dailyfilmsan )

B.O.B. zselé testében 12 ezer buborék van.

(dailyfilmsan )

A második Dreamworks animációs film, aminek főszereplője női karakter. ( Az első a Csibefutam)

(dailyfilmsan )

A szörnyek mind egy-egy régi 54 és 61 közöt készült film szörnyei. Drabáliát az 1958-ban készült Attack of the 50 Foot Woman szedték, B.O.B a szintén 1958-as A massza film szörnye, a hiányzó Láncszem A fekete lagúna szörnye 1954-ből. Dr. csótányt A légy című filmből kölcsönözték 1958-ból, a nagy molyt pedig a 61-es Mosura-ból.

(dailyfilmsan )

A Dreamworks stúdió 100. forgalmazott filmje.

A film Modesto városában játszódik Kaliforniában. Érdekesség, hogy George Lucas is itt született.

(ps)

Annak a sárga autónak a rendszáma, amit Susan gördeszkának használ XQZMEEEE, amit ha angolul próbálunk kiejteni az "execuse me," vagyis "elnézést" mondatot kapjuk.

(ps)

A harci helikopterek AH-64 Apache típusúak.

(ps)

A filmben F-14 Tomcat vadászgépek láthatók.