Szörnyek az űrlények ellen

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Találó jellemvonásokkal rendelkező karakterek, ötletes megoldások. Viszont némelyik szereplő a célközönség számára ijesztő lehet. A vége is lehetett volna jobb.

Orosz István   2017. 07. 28.

Érdekes egy rajzfilm, mellette szórakoztató is. A felnőtt, és gyermek korosztályt is egyaránt elszórakoztatja. Azt mondom legalább, egy második részt megérdemelt volna.

dailyfilmsan   2019. 03. 02.

Én nagyon szeretem ezt a rajzfilmet. Talán azért mert tele van pop-kulturális utalással. Nem egy nagy szám de szerethetőek a karakterei és a grafikája sem rossz. Nem a cuki és ranyos fajta inkább az amit még anyu és apu is élvezhet.

Thibo84   2019. 05. 21.

Bob és Dr Csótány elviszik az egész filmet a hátukon. A történet jól ki van találva.

Ms. Akárki   2019. 04. 26.

Elég felejthető animációs mese lett ez sajnos. Pedig az előzetesek alapján sokat vártam tőle. Az a probléma, hogy kb. az összes viccet, humorforrást lelőtték az előzetesben, mint kiderült, és így sajnos elég üres volt az egész mese. Ötletes lett volna pedig az alapsztori.

Gallaxhar arcvonásait a Dreamworks animation vezérigazgatójáról, Jeffrey Katzenbergről mintázták.

(dailyfilmsan)

A rajzfilm azon jelenete, ahol az elnök szintetizátorral próbál komunikálni a robottal lett 2010-2011 legnépszerűbb mémje.

(dailyfilmsan)

B.O.B. zselé testében 12 ezer buborék van.