Deku   2017. 09. 24.

Nem lehet nem szeretni ezt a filmet egyszerű és mégis. Nagyon remek a stílusa a filmnek ami nem engedi meg a nézőnek az unalmat egy percre sem. Frappáns minden pillanata és simán újra nézős.

lolita13   2016. 10. 17.

Aranyos tanulságos mese amiben humoros részek is vannak bár láttam már jobbat is.

harnas1207   2018. 12. 28.

Sokan ajánlották ezt a mesét, de egyszerűen nem fogott meg, untam az elejétől fogva. Számomra nagyon Nickelodeonos beütése volt, amit már kisgyerek korom óta nem kedveltem. Talán majd adok neki még egy esélyt.

Csillagpor   2018. 10. 21.

Nagyon jól eltalált humorral operáló animációs filmecske. Felnőtt fejjel is simán jól elszórakoztatja az embert. Király dalbetétek, jól ülő poénok és tökéletes szinkronhangok. Simán többször is újranézhető és még akkor is élvezhető.

london2012   2015. 07. 23.

A tipikus fő gonosz aki nem is olyan gonosz :) Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez az animációs mese az egész család számára. Mindenképpen érdemes megnézni.

A magát másnak tettető Megamind kapcsán kialakuló szituációs komédia, a comic reliefként használt segéd, a szuperhősfilmek parodizálása szintén csak a legkézenfekvőbb motívumokig jut, és semmi olyan extrát nem mutat, ami kiemelhetné a tömegből. 7/10 több»

Obama Yes, I can választási plakátját kiparodizálták a film alkotói, ugyanis aki szemfüles észrevehet egy No, I can't plakátot, amely egy pillanat erejéig tűnik fel.

(Bogi87 )

A 16. DreamWorks film a sorban.

(Bogi87 )

252 329 000 dolláros bevételt generált, 130 000 000 USD volt a film költségvetése.