Tini Titánok: A film (2018)

Teen Titans Go! To the Movies

Norbert93   2019. 09. 19.
Önirónia 5 csillag, cselekmény és történetvezetés 2 csillag.

Kicsit béna - és idétlen is -, kicsit vicces, de valamilyen formájában mégis eredeti. Mi másról szólna, mint ami napjainkban is jellemző, hogy már lassan mindenkinek van szuperhosfilmje . A film javára írható van benne némi kritika is és ez  leginkább  a képregényfilmek kritikája, ami a 4.dimenzió keretein belül került tálalásra. (Lásd Deadpool). Van néhány utalás (ha úgy tetszik Easter Egg) a Marvelre is, akárcsak a Deadpool filmekben a DC-re, de sajnos akkorát közel sem ütnek. Egyrészt azért, mert ez a hajó már elment, másrészt meg nincs is benne elég "kakaó". Szívesen adnék jobb értékelést is, de sajnos nem megy. És ez nem véletlen, ugyanis hiába mutat görbe tükröt a film saját magának is, tényleg nem véletlen, hogy nincs élőszereplős Tini Titánok mozifilm, ugyanis az új vonalú idétlenebb stílussal az egyébkent sem a legnépszerűbb szuperhős csapattól még ezt a kis komolyságot is elvették. Sem a mozifilm, sem a rajzfilmsorozat nem halad sehová. Ui: ezzel a fajta stílussal, amit a sorozat követ és az animációval a mai napig nem tudok kibékülni.

BoBamburg   2019. 09. 14.

Ez az egyik legjobb dolog, ami a Dc comicsal történhet. Legalábbis ami a mozifilmes próbálkozásaikat illeti. Kimondottan vicces, ötletes és szórakoztató, akár csak a sorozat amiből készült.