Mulan 2

Mulan 2

Mulan II

Miközben Shang és Mulan az esküvőjükre készülnek, hirtelen titkos küldetésre küldik őket. Mushu beavatkozik, és a mongolok meglepetésszerű támadása sem segít a helyzeten.

(nagymarti82)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Hongkong, Kína, Koreai Köztársaság, India, Oroszország, Malajzia, Egyiptom, Irán, Pakisztán, Szingapúr, Kazahsztán
Premier (HU): 2004.11.16. | Disney+ (2022.06.14.)

Mulan  (1998)

2017.08.08 Orosz István

Nekem tetszik a folytatás mindenképpen érdemes megnézni. Ebből eztehetett kihozni, szóval én ennek is örülök, hogy lett egy ilyen rész. Ajánlani tudom csak.

2016.05.21 Vadgazda

Össze sem hasonlítható az első résszel, nekem nem tetszett annyira. Az alapszabása is megváltozott a történetnek, de illeszkedik még a klasszikus Disney birodalomba ezért ajánlott megnézni, egyszer.

2017.02.18 clay00

Az elsőhöz képest ez sokat gyengült. Mintha túl gyorsan rakták volna össze. Elmegy azért, de nem hozza a szokott színvonalat a Disneytől. Én többet vártam tőle.

2015.03.20 habtündér

hát, sajnos/természetesen?/ az első részhez nem ér fel, kicsit gyengusra sikeredett..de azért mondjuk voltak benne jó részek(is) - pozitívumai pár vicces jelenet, a karakterek egész helyesek, meg a tanulság se annyira béna:) Mindenesetre inkább a kis... Több

2017.05.22 NLHF

Sokkal gyengébb mint az első rész, de azért egyszer megnézhető. Van mondanivalója, humoros, de nem hozza a megszokott Disney színvonalat. Annyi pozitívumot tudok viszont mondani, hogy ez a mese a happy end kezdődik, belelátunk a "boldogan éltek, amíg meg nem haltak"-ba, és ez tükrözi a valóságot.