Barbie - A Hercegnő és a Koldus

Barbie - A Hercegnő és a Koldus

Barbie as the Princess and the Pauper

Barbie most izgalmas kettős szerepben tűnik fel. Ő alakítja a királylányt és a szegény falusi leányt is, akik a megtévesztésig hasonlítanak egymásra. A két lány sorsa egybefonódik, amikor Annelise királykisasszony fogságba esik, megmentése pedig hasonmására, Erikára vár. Vajon Erika a királykisasszony bőrébe bújva meg tudja-e hiúsítani a gonosz Preminger cselvetését? És mi lesz a daliás Dominik királlyal, aki beleszeret Erikába abban a hiszemben, hogy a királylánnyal találkozik? Ebben a varázslatos zenés filmben két gyönyörűséges és tűzrőlpattant leányzó bátran követi álmai útját és ráébrednek, hogy az ember sorsa különös helyen íródik: a szívünkben!

Premier: 2004.09.01.
Több

2019.07.23 Ms. Akárki

A mese már mindenki által jól ismert, de ennek a Barbie mesének a legszebbek a betétdalai. Aranyos, kedves történet, mely kislányoknak tökéletes kikapcsolódás, de a felnőtteknek is érdemes egyszer megnézni a zenék miatt.

2018.03.26 NFG

A legjobban a dalokat tudnám kiemelni a meséből! Gyönyörűek a magyar hangok! A történet pedig nem extra, de mégis tanulságos és lebilincselő! Kislányoknak biztosan nagy kedvencük lenne!

2015.01.28 szd91

23 vagyok gáz vagy sem én imádtam. Jó lehet anno ha ilyen meséket nézetnek velem 5 évesen elsorvad az agyam, de felnőtt fejjel tetszett :)

2018.06.22 Plisetsky

Mai napig emlékszem hányszor vettem elő a DVD-jét ennek a mesének gyerekkoromban. És a mai napig szeretem. Persze már nincs erőm meg is nézni de a zenéi ott csengenek a fülemben és néha meg is hallgatom őket. :)

2016.02.25 Kicc

Ciki vagy sem, szerintem ez egy nagyon kedves mese. Koldus és királyfi adaptáció, olyan környezetbe helyezve, hogy könnyebben eljusson a fiatalabb nézőkhöz. A grafikája gyönyörű, és a zene is dicséretet érdemel. Összességében véve egy nagyon jól sike... Több

Erikának Lajtai Kati kölcsönözte az énekhangját, aki a magyar Crystal együttes énekesnője volt 12 évig (1998-2010) Kasza Tibor és Kasza Gábor mellett! Szerző: NFG