Barbie - A Hercegnő és a Koldus (2004)

Barbie as the Princess and the Pauper

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

A mese már mindenki által jól ismert, de ennek a Barbie mesének a legszebbek a betétdalai. Aranyos, kedves történet, mely kislányoknak tökéletes kikapcsolódás, de a felnőtteknek is érdemes egyszer megnézni a zenék miatt.

NFG   2018. 03. 26.

A legjobban a dalokat tudnám kiemelni a meséből! Gyönyörűek a magyar hangok! A történet pedig nem extra, de mégis tanulságos és lebilincselő! Kislányoknak biztosan nagy kedvencük lenne!

szd91   2015. 01. 28.

23 vagyok gáz vagy sem én imádtam. Jó lehet anno ha ilyen meséket nézetnek velem 5 évesen elsorvad az agyam, de felnőtt fejjel tetszett :)

Plisetsky   2018. 06. 22.

Mai napig emlékszem hányszor vettem elő a DVD-jét ennek a mesének gyerekkoromban. És a mai napig szeretem. Persze már nincs erőm meg is nézni de a zenéi ott csengenek a fülemben és néha meg is hallgatom őket. :)

Kicc   2016. 02. 25.

Ciki vagy sem, szerintem ez egy nagyon kedves mese. Koldus és királyfi adaptáció, olyan környezetbe helyezve, hogy könnyebben eljusson a fiatalabb nézőkhöz. A grafikája gyönyörű, és a zene is dicséretet érdemel. Összességében véve egy nagyon jól sike... több»

Let it happen   2019. 01. 17.

Ez a mese volt gyerekkoromban a kedvencem! Rengetegszer megnéztük a nővéremmel! Annyira jó dalok vannak benne! És nagyon szépen énekelnek a magyar szinkronszínészek! Az olyan Barbi mesék mint ez, voltak az igazi Barbi mesék! A mostaniak már nem érik el ezt a szintet!

Petra03   2015. 01. 27.

Nagyon szép és kedves film.

Erikának Lajtai Kati kölcsönözte az énekhangját, aki a magyar Crystal együttes énekesnője volt 12 évig (1998-2010) Kasza Tibor és Kasza Gábor mellett!

(NFG)