Énekelj! (2016)

Sing

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson
Reese Witherspoon

Zoltán384279   2021. 01. 10.

Nem tudom, miért vártam eddig ezzel a mesével. Kb. 3 perc után odaszögezett az ágyhoz, és a nevetés és a sírás között mozgatott. Egy zene kivételével, aminek szerintem a legjobbnak kellett volna lennie (az utolsó dalról van szó), minden rendben van. Tökéletesek a szereplők, a cselekmény, minden. Nagy élmény volt.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Már a mesék világát is megszállta a tehetségkutató őrület, de ha nem úttörőként nézzük akkor egynek nagyon is jó volt.

indingo   2017. 04. 10.

A verseny maga eléggé háttérbe szorul, ezt nehezményeztem. A dalok fülbecsengőek voltak, a karakterek pedig szépek. Második részt eléggé feleslegesnek érzek.

Deku   2017. 07. 18.

A dalok számomra nem voltak túl bonyolítva, olyan érzés volt mintha csak simán oda dobáltak volna a karaktereknek pár híresebb pop számot és kész is van a csoda film.

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Zseniális mese. Nagyon eredeti a története. Aki szereti az énekes tehetségkutatókat és/vagy a musicaleket az ezt a mesét is imádni fogja. Nagyon izgalmas végignézni, ahogy próbálja egy maroknyi állat megmenteni a saját álmaikat és a színházat ami nyakig adósságban van.

Szilonka   2020. 01. 29.

A jobb animációs filmek közé tartozik. A dalokat napokig dudolássza az ember. A története sem túl elcsépelt.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Utóbbi időkben ez a mese volt, amii gazán tetszett.Kicsit kifigurázz a tehetségkutató énekműsorokat. Szuper dalok voltak benne és a története is helyes.

A film összbevétele 634 151 679 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 203 674 063 forintot termelt. A hazai mozik összesen 157 466 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Stevie Wonder több mint 25 év után énekel újra ebben a filmben.

Ez Nick Kroll második animációs filmje, korábban a Virsliparti (2016) című animációs filmben hallhattuk őt.

(ps)

Ez Matthew McConaughey második animációs filmje, korábban a Kubó és a varázshúrok (2016) című filmben hallhattuk őt.

(ps)

Ez a második alkalom, hogy Scarlett Johansson animációs filmben szerepel. Korábban Dzsungel könyvében (2016) hallhattuk őt.

(ps)

Ez Taron Egerton első animációs filmje.