mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Már a mesék világát is megszállta a tehetségkutató őrület, de ha nem úttörőként nézzük akkor egynek nagyon is jó volt.

indingo   2017. 04. 10.

A verseny maga eléggé háttérbe szorul, ezt nehezményeztem. A dalok fülbecsengőek voltak, a karakterek pedig szépek. Második részt eléggé feleslegesnek érzek.

Deku   2017. 07. 18.

A dalok számomra nem voltak túl bonyolítva, olyan érzés volt mintha csak simán oda dobáltak volna a karaktereknek pár híresebb pop számot és kész is van a csoda film.

MP170506   2017. 07. 10.

Tanulságos, szórakoztató, aranyos mese. A dalok fülbemászóak. Szerintem jó alkotás lett, mindenképpen nézhető.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Utóbbi időkben ez a mese volt, amii gazán tetszett.Kicsit kifigurázz a tehetségkutató énekműsorokat. Szuper dalok voltak benne és a története is helyes.

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson
Reese Witherspoon

Az Énekelj! egy minden ízében vidám, szórakoztató rajzfilm, tele szerethető karakterekkel, remek dalokkal, nem a legeredetibb, de magával ragadó történettel, kevésbé feltűnő közhelyekkel tarkítva. Nem próbál nagyot markolni, talán pont ezért is működik ilyen jól. 7/10 több»

gyerekeket valószínűleg le fogja kötni, de ezért az élményért felesleges a moziig zarándokolni velük, amikor bármelyik kereskedelmi tévé műsorán megkaphatják ugyanezt.
5,5/10 több»

Most már egyértelmű számomra, hogy nem az Illumination Entertainment a kedvenc animációs stúdióm, a Laica (például a Kubo és a varázshúrok idénről) és a többiek mellett igencsak lemaradva kullog. Már tényleg kéne villantani valamit, mert némi eredetiség még senkinek sem ártott…

Stevie Wonder több mint 25 év után énekel újra ebben a filmben.

(mamiéstöti2 )

Ez Nick Kroll második animációs filmje, korábban a Virsliparti (2016) című animációs filmben hallhattuk őt.

(ps )

Ez Matthew McConaughey második animációs filmje, korábban a Kubó és a varázshúrok (2016) című filmben hallhattuk őt.

(ps )