Énekelj!

(Sing)

Dzsendzsi  2016. 12. 23. 00:45

Tetszet nagyon remélem lesz 2 része

indingo  2017. 04. 10. 11:32

A verseny maga eléggé háttérbe szorul, ezt nehezményeztem. A dalok fülbecsengőek voltak, a karakterek pedig szépek. Második részt eléggé feleslegesnek érzek.

MP170506  2017. 07. 10. 09:22

Tanulságos, szórakoztató, aranyos mese. A dalok fülbemászóak. Szerintem jó alkotás lett, mindenképpen nézhető.

Deku  2017. 07. 18. 22:28

A dalok számomra nem voltak túl bonyolítva, olyan érzés volt mintha csak simán oda dobáltak volna a karaktereknek pár híresebb pop számot és kész is van a csoda film.

Cptn Jinbe  2017. 06. 20. 12:36

Én szerettem ezt a rajzfilmet, mókás volt, tanulságos, hogy ne adjuk fel álmainkat hiába gördül elénk ezer gond. Ami nem fogott meg, hogy csak egyszerűen beraktak pár zenét a karaktereknek és kész.

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson
Movieaddicts: Énekelj
Az Énekelj! egy minden ízében vidám, szórakoztató rajzfilm, tele szerethető karakterekkel, remek dalokkal, nem a legeredetibb, de magával ragadó történettel, kevésbé feltűnő közhelyekkel tarkítva. Nem próbál nagyot markolni, talán pont ezért is működik ilyen jól. 7/10
Smoking Barrels: Énekelj!
gyerekeket valószínűleg le fogja kötni, de ezért az élményért felesleges a moziig zarándokolni velük, amikor bármelyik kereskedelmi tévé műsorán megkaphatják ugyanezt.
5,5/10
Frappa Magazin: Énekelj, hogy ne legyél klisé, vagy pont azért!
Most már egyértelmű számomra, hogy nem az Illumination Entertainment a kedvenc animációs stúdióm, a Laica (például a Kubo és a varázshúrok idénről) és a többiek mellett igencsak lemaradva kullog. Már tényleg kéne villantani valamit, mert némi eredetiség még senkinek sem ártott…

Stevie Wonder több mint 25 év után énekel újra ebben a filmben.

Ez Nick Kroll második animációs filmje, korábban a Virsliparti (2016) című animációs filmben hallhattuk őt.

(ps)

Ez Matthew McConaughey második animációs filmje, korábban a Kubó és a varázshúrok (2016) című filmben hallhattuk őt.

(ps)