Énekelj! 2 (2021)

Sing 2

Greeta   2022. 01. 21.

A kaméleon néni zseniális, és Esztergályos Cecília szinkronja brutális. A történet kedves és szerethető, a dalokat napokig dúdolja az ember.

petraszab   2022. 01. 09.

Az első részhez hasonlóan remek zenék, pörgős történet, bár kicsit hasonló, mint az elsőben. A magyar szinkronhangok is jól muzsikáltak.

Nor   2021. 11. 30.

Igazi moziélmény

Megérte moziban megnézni a filmet a hang és látvány miatt. Bár a 3D-t nem bírja sokáig a szemem, de hát erre kaptuk a nyereményjegyet, amit nagyon köszönünk. :) Nagyon jó zenék vannak benne, és a történet is aranyos. Mondjuk volt benne kb. 2 durva jelenet, amit szerintem gyerekbarátabban is meg lehetett volna oldani. Akinek tetszett az 1. rész, ezt is szeretni fogja.

Jackynee   2022. 01. 14.

Én bevállalom, hogy felnőttkor ide vagy oda, ugyanúgy tudtam élvezni, mint a család tagjai. Az első részénél is éreztem, hogy szinte semmi nem tudta elvonni a figyelmemet a filmről. Egyszerűen volt valami láthatatlan erő, ami odaszögezett a vászon e... több»

HEROES OF THE DAY 2   2021. 12. 14.

Szerintem full oké volt, megvolt benne a hangulat meg a lendület, Buster ismét hozta a formáját. Színes volt, és aranyos, de szerintem az első kedvesebb és gyerekbarátabb volt, és a zenék is jobbak voltak.

piZZola   2021. 12. 03.

Tény, hogy sokkal meghatóbb történetet hozott a folytatás, de nekem valahogy az első rész sokkal kedvesebb és fajsúlyosabb volt. Nem érzem azt, hogy meg kellett volna csinálni a második részt, de ettől függetlenül, szerintem nagyon szórakoztató és aranyos mese, amelyet az egész család megnézhet közösen.

A film 215 813 539 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 137 577 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez az Illumination harmadik olyan animációs filmje, melyet a karácsonyi időszakban mutatnak be A Grincs és az Énekelj! után.

Ez Matthew McConaughey harmadik animációs filmje a Kubo és a varázshúrok és az Énekelj! után.

Az Énekelj 2 az Illumination 12. egészestés animációs mozifilmje.

Az első rész után a folytatásra is visszatért az író-rendező, Garth Jennings, a producerek, Chris Meledandri és Janet Healy, valamint a főszereplők hangjait kölcsönző sztárok, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, Taron Egerton, Nick Kroll és Tori Kelly.

A Universal Pictures és az Illumination 2017. január 25-én jelentette be hivatalosan, hogy elkészítik a 2016-os Énekelj! című animációs film folytatását.

Az Énekelj! egy szerethető, bűbájjal teleszórt jukebox musical volt, ez meg csak azért van, hogy legyen – hiába szólal meg benne számos menő popsláger, sokkal inkább úgy tűnik, mintha a film gonosza, a lelketlen farkas készítette volna, aki csak megjátssza, hogy érdekli bármi más az eladott jegyeken kívül. Pedig mi most is a koala szívét vártuk dobogni. több»