Énekelj! 2

Sing 2

2024.01.16 Renáta Téglási

Szupi

Sokkal sokkal jobb, mint az első rész, sőt!

2022.01.21 Greeta

A kaméleon néni zseniális, és Esztergályos Cecília szinkronja brutális. A történet kedves és szerethető, a dalokat napokig dúdolja az ember.

2022.01.31 Csillagpor

Remek folytatás. A történet, az animáció és a zenék is ismét kiválóak. Újrahallgatós zenéi lesznek nálunk, az biztos. Ezt a mesét érdemes volt moziban nézni, az már biztos. Megható, mély történet egy gyerekmesébe ágyazva.

2024.01.14 Ildikó Bacskai

Énekelj! 2 (2021)

Ha azt hiszed, nem lehet olyan jót csinálni, mint az első rész, tévedsz. Megható, vicces, szuper rajfilm óriási zenefeldolgozásokkal.

2022.01.09 petraszab

Az első részhez hasonlóan remek zenék, pörgős történet, bár kicsit hasonló, mint az elsőben. A magyar szinkronhangok is jól muzsikáltak.

2023.04.06 Informer2

Énekelj, az állati normákkal

Egy fantasztikus, szórakoztató és érzelmes animációs film a Universal Picturestől. A film a 2016-os első rész folytatása, és ismét egy zenés versenyről szól, amelyben állatok különböző fajtái mérkőznek meg egymással. Az animáció maga lenyűgöző, és s... Teljes kritika

2022.02.16 indingo

Ismét zseniális zenéket sikerült összeválogatni amellett, hogy a történet is nagyon rendben volt. Van mondanivalója, nem csak egy közhelyes animációs film.

2022.02.13 himi85

A jól sikerült folytatások ritka példája

A 2016-os Sing első része jól megírt karaktereivel, aranyos poénjaival és kiváló zenéivel könnyen belopta magát a szívünkbe. Folytatása még szívhez szólóbb, még viccesebb, még kreatívabb lett, mely az első perctől az utolsóig leköt és magas színvonalon szórakoztat. A zenék most is nagyon ütősek. A sztori és a mondanivaló bár inkább a felnőtteknek szól, a gyerekek sem lesznek csalódottak a sok cukiság és poén láttán. Az űropera-musical ötlete nagyon bejött, nagyon ötletes és vagány lett tőle a film második fele. Bono szerepeltetése, mint a sok éve eltűnt megfáradt zenész, pedig egyszerűen zseniális. Az ő karaktere ennek a résznek a tökéletes alapja, s az érzelmek mozgatórugója. A fantasztikus U2 klasszikus dalait pedig élvezet hallgatni, örülök, hogy a kicsik is megismerkedhetnek velük. Tényleg ritka az, amikor egy második rész felülmúlja az elsőt, de ennek a filmnek sikerült. Angolul láttam, már alig várom az állítólag parádésra sikerült szinkronos változatot is. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánlom. 8,5/10.

2022.03.13 Képkockák

Egy méltó folytatás

Számomra az első részt magasan felülmúlta, ami nagy szó, hiszen az első rész is egy kiemelkedő, érdekes és szórakoztató animációs film volt, de ezen nagyon talán nem is csodálkoznék, hiszen mostanság mind az Illumination, mind a Disney, mind egyéb animációs filmeket gyártó vállalatok ontják a jobbnál jobb filmeket. Az első epizódból kellő karaktert vettek át (bár én hiányoltam kicsit az egeret, főleg Seth McFarlane nagyon jó énekhangja miatt), hogy legyen mihez kötődni, valamint hogy legyen hely újakat bevonni. Az alapsztori sokat nem változott, egy mindent elsöprő műsort kell alkotnia kedvenc koalánknak egy meglehetősen szűk határidőn belül. Talán ez a film mutatja meg legjobban, hogy egy animáció mennyivel több mindent tud adni, mint egy film vagy egy élő előadás, ha kellő figyelmet és szakértelmet áldoznak rá, hiszen a főműsor csak a magja a történetnek, bár körülötte történik minden, a többi folyamat és cselekmény az, ami igazán leköti a nézőket. Beismerem, kicsit féltem attól, hogy a folytatás rosszul sikerül majd (ahogy az általában lenni szokott), és a moziban is inkább az Encantóra esett a választásom először, de szerencsére pozitívan csalódtam. Most, hogy megmutatták, hogy lehet jó folytatásfilmet csinálni az animáció területén is, igazán jöhetne egy Zootropolis/Zootopia-folytatás is, amit talán most a legjobban várok az animációs filmek közül.

2022.03.15 Lóri Ádámcsik

Az első rész jobban tetszett.

2022.03.15 herkedavid

Ez az a mese, ami szerintem úgy, ahogy van, tökéletes. A karakterek, a történet, a dalok, minden. Tökéletes folytatás a tökéletes első résznek.

2022.03.10 KCintia

Tartja a szintet!

Izgatottan vártam még felnőtt fejjel is,hogy mit hoz a második felvonás de nem csalódtam egy cseppet sem. Ugyanannyira szórakoztat,mint az első rész. A zenék továbbra is dallamosak és fülbemászóak, illetve amit mindenképpen kiemelnék az a látvány! Amikor a fellépés lesz akkor olyan látvány világa van az egész mesének,hogy teljesen elvarázsol. Remek lett az egész!

2021.12.14 HEROES OF THE DAY 2

Szerintem full oké volt, megvolt benne a hangulat meg a lendület, Buster ismét hozta a formáját. Színes volt, és aranyos, de szerintem az első kedvesebb és gyerekbarátabb volt, és a zenék is jobbak voltak.

2023.08.05 Dodi

Végig énekeltem

IMÁDTAM!!! Amit én ebből a két részből tanultam és vontam le, hogy sose add fel az álmaid, menj elébe, vágd pofán, aztán lovagold meg… ez a mese erről szól. Többször nézős. :)))