Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Mickey varázslatos karácsonya: Hórabság az Egértanyán (2001)

Mickey's Magical Christmas: Snowed in at the House of Mouse

TribeBubu   2018. 01. 22.

A klasszikus Disney karakterek nagy kedvenceim, de úgy nézem, manapság őket is lelkesen erőszakolja a stúdió mai csapata. Ez a film felvonultat több rövidfilmet a régiekből és az újakból. Ezért is adtam neki közepest. Maga az alapötlet, ha nem is eredeti, mókás elgondolás, csak hát a régi rövidek remekek mind animáció, mind viccek, mind hangulat szempontjából, míg az újak minden aspektusból pocsékok. Tulajdonképpen egyetlen vicces gaget nem tudtak belerakni egyikbe sem, vagy ami tényleg az lenne, rongyosra van már taposva. Tehát a film fele nagyon jó, a másik fele kiábrándítóan rossz, azaz összességében közepes.