Rock csont

Nemecsek   2016. 10. 09.

Ez a rock kutya kimondottan szerethető karakter. Habár a sztori nm igazán eredeti, ettől még képes magával ragadni.

Stiff   2016. 10. 08.

Szerintem jól sikerült a Rock kutya, de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehetett az eredeti szinkron :) Majd ha lesz lehetőségem azzal is meg fogom nézni.

Bulki   2016. 10. 07.

A film vizuális kidolgozottsága hagy némi kvánni valót maga után, de a zenék fergetegesek a történet pedig magával ragadó, és ami külön jópont, hogy a legkisebbek is megnézhetik.

ZiggityZag   2016. 10. 06.

Ez egy igazi tibeti rock kutya igazán rockos története. Jó lenne összehozni a kupaszkutyával egy közös dal erejéig :D fim egyébként nagyon tetszett, jó a filmzene, szerethető a főszereplő, és ennyi elég is ebben a műfajban.

A Rock csont jól mutatja meg, milyen zsigeri érzés először meghallani egy jó kis rock and rollt, és azt is, milyen felszabadító csapatban zenélni, csak az a kár, hogy ha már végig bluest pengetnek benne, miért nem egy tökös rockslágert írtak a fináléba a szirupos Álomszép helyett. Bár a Rock csont a zenélés öröméről szól, igazán jó muzsika nem hangzik el benne – ez az igazán megbocsáthatatlan hibája. 60/100 több»

J.K. Simmons és Mae Whitman korábban az Avatar: Az utolsó léghajlító angol szinkronján is együtt dolgozott.

A Rock csont Sam Elliot harmadik animációs filmje (Barnyard - 2006, Dínó tesó - 2015).

Zheng Jun, a film alapjául szolgáló képregény szerzője Kína egyik első rocksztárja volt a kilencvenes években.

(ps )