Alvin és a mókusok 3.

Alvin és a mókusok 3.

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

A mókusok egy sétahajó fedélzetén játszadozva véletlenül kiesnek, és egy trópusi paradicsomban kötnek ki. Rájönnek, hogy új területük nem is olyan elhagyatott, mint amilyennek látszik.

(nagymarti82)

Forgatókönyvíró: Ross Bagdasarian, Sr., Janice Karman
Premier (HU): 2011.12.15. | HBO Max (2022.12.01.) | Netflix (2023.10.22.)

Jason Lee

2019.08.03 Ms. Akárki

Ritka gyenge volt szerintem. Allig tudtam végignézni. Még gyerekeket se biztos hogy leköti. Az alaptörténet nem lett volna rossz de nagyon elhúzták. A feldolgozott zenék viszont tetszettek.

2015.05.23 smith

Aranyosak a mókusok és a mókuslányok, jól megvan csinálva a film, de maximum pontot nem tudok adni rá, mert a sztori viszont kicsit túl hollywoodi lett. Persze ha már ennyire elrugaszkodunk a valóságtól, hogy mókusok énekelnek, akkor miért ne legyen ... Több

2015.06.18 ElfRider

Szuper aranyosak a kis mókusok, de az az iskolás, tini történet nem illik hozzájuk. Valami más jobb lenne. Az is dobna rajta szerintem ha nem élő szereplős lenne, hanem az egész animációs lenne. Nekem nem jön be ez a keveredés.

2016.07.29 Homer

Aranyos maga az alaptörténet, de ez csak a mesének a dícsérete amit feldolgoznak ezek a filmnek nevezett valamik. Szörnyű feldolgozások. Pedig a meséket régen imádtam. Meseszép és izgalmas történetek voltak zseniális üldözős zenékkel tűzdelve.

2015.02.09 sziliné bea

Aranyos mese.Nem nagy kedvenc,de azért egy nézés megnéz. Az előző epizódok is egész jók voltak.