Repcsik: A mentőalakulat

Repcsik: A mentőalakulat

Planes: Fire & Rescue
sbalazs

Rozsdás, a versenyrepülő ezúttal új terepen próbálja ki magát. Úgy dönt, új tapasztalatokat szerez, és beáll légitűzoltónak, hogy a Dugattyúcsúcs Nemzeti Park épsége felett őrködjön. Eközben sok bolondos barátra tesz szert, köztük a veterán mentőhelikopterrel, Pengével, az ábrándos lelkű… Több

Forgatókönyvíró: Roberts Gannaway, Jeffrey M. Howard
Premier (HU): 2014.07.17. | Disney+ (2022.06.14.)

Repcsik  (2013)

2023.11.10 R9CK3R

Az első még elment, tűrhető volt, de ez egy harmatgyenge sz*r lett már, nem érdemes rászánni az időt...

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon ötletes mese, talán még az első résznél is kifinomultabb történettel. Rengeteg tanulságos gondolat van elrejtve benne a gyerekek számára és nagyon szép a grafikája.

2019.07.30 Ms. Akárki

Harmatgyenge egyszer nézős Disney mese ez is. Sajnos még mindig a verdák sikerén próbálna élősködni de itt a történetet sokkal egyszerűbb és unalmasabb felnőtt fejjel. Kisebb gyermekeknek élvezetes lehet.

2016.02.17 Rayman102

Nekem nagyon tetszett ez a film. Az egyik legjobb animációs film azok közül, amiket láttam. Izgalmas és szerintem nagyon leköti az ember figyelmét , ha szereti az animációs filmeket.

2015.03.16 mimi

Nagyon nem jött be.Unalmas volt, a Verdák és a Repcsik után ez már nem tartogatott semmi újat, így igazából a legkisebb korosztályon kívül nem tudnám senkinek sem ajánlani.

A piros anyag neve, amit a repcsik tűzoltáskor használnak, PHOS-CHeK, és Amerikában ténylegesen használták közel 50 évig. Azért volt piros színe, hogy a pilóták lássák, hova dobják a következő adagot.Szerző: kázsé

A filmben Harvey és Winnie házasok, és az ötvenedik évfordulójukat ünneplik. A hangjukat kölcsönző színészek, Jerry Stiller és Anne Meara 2014-ben ünneplik a hatvanadik házassági évfordulójukat.Szerző: kázsé

Penge tévésorozata, amiben azelőtt játszott, hogy mentőhelikopternek állt, 139 epizódot élt meg.Szerző: kázsé

Penge a mentőhelikopterség előtt színészkedett egy televíziós sorozatban.Szerző: kázsé