Repcsik: A mentőalakulat (2014)

Planes: Fire & Rescue

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Harmatgyenge egyszer nézős Disney mese ez is. Sajnos még mindig a verdák sikerén próbálna élősködni de itt a történetet sokkal egyszerűbb és unalmasabb felnőtt fejjel. Kisebb gyermekeknek élvezetes lehet.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nagyon ötletes mese, talán még az első résznél is kifinomultabb történettel. Rengeteg tanulságos gondolat van elrejtve benne a gyerekek számára és nagyon szép a grafikája.

Rayman102   2016. 02. 17.

Nekem nagyon tetszett ez a film. Az egyik legjobb animációs film azok közül, amiket láttam. Izgalmas és szerintem nagyon leköti az ember figyelmét , ha szereti az animációs filmeket.

mimi   2015. 03. 16.

Nagyon nem jött be.Unalmas volt, a Verdák és a Repcsik után ez már nem tartogatott semmi újat, így igazából a legkisebb korosztályon kívül nem tudnám senkinek sem ajánlani.

krissz001124   2015. 01. 27.

Szerintem ez egy Verdák kopi. Nekem valahogy nem jött be. A verdák 100 szor jobb volt ennél.

The queen   2015. 02. 22.

A film első része nem volt rossz, de ez már kicsit gyenge lett szerintem. Ez csaj egy újabb rókabőr, maximum arra jó, hogy a gyerek megnézze, amíg főzöl.

sbalazs   2015. 01. 27.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, némi cselekmény elfért volna. Kár, hogy a tábornok eltűnt félidőben.

A piros anyag neve, amit a repcsik tűzoltáskor használnak, PHOS-CHeK, és Amerikában ténylegesen használták közel 50 évig. Azért volt piros színe, hogy a pilóták lássák, hova dobják a következő adagot.

(kázsé)

A filmben Harvey és Winnie házasok, és az ötvenedik évfordulójukat ünneplik. A hangjukat kölcsönző színészek, Jerry Stiller és Anne Meara 2014-ben ünneplik a hatvanadik házassági évfordulójukat.

(kázsé)

Penge tévésorozata, amiben azelőtt játszott, hogy mentőhelikopternek állt, 139 epizódot élt meg.

(kázsé)

Penge a mentőhelikopterség előtt színészkedett egy televíziós sorozatban.

(kázsé)

A film brit verziójában hallható Emma Bunton, egykori Spice Girls tag is.

(kázsé)

A filmben látható videó Howardról, a teherautóról a Marvel "Howard a kacsa" című képregényének paródiája.